Profil-Parapety Obróbki Blacharskie w Panoramie Firm

Profil-Parapety Obróbki Blacharskie

Produkcja parapetów zewnętrznych i obróbek blacharskich

ul. Hauke-Bosaka 1
25-217 Kielce, woj. świętokrzyskie
Informacje

Opis działalności

Jesteśmy producentem parapetów zew. stalowycha obróbek blacharskich, parapetów wewnętrznych PCV oraz parapetów z konglomeratu marmurowego. Najwyższa jakość wykonywanych przez nas usług i produktów.

Produkty i usługi

PHU Profil-Parapety z siedzibą w Kielcach zajmujemy się produkcją parapetów, a także świadczy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali.

U nas znajdą Państwo parapety wewnętrzne i zewnętrzne spełniające najwyższe standardy, jeśli chodzi o jakość wykonania oraz estetykę. Jest to możliwe, ponieważ dysponujemy nowoczesnym, bogato wyposażonym zakładem produkcyjnym oraz kadrą, przed którą produkcja parapetów nie skrywa żadnych tajemnic. Wykorzystujemy również profesjonalne narzędzia, co w połączeniu z aktualną wiedzą i bogatym doświadczeniem pozwala nam oferować produkty na najwyższym poziomie.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy do każdej realizacji podchodzą z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem, oferując parapety wykonane ze stali, PCV oraz konglomeratu marmurowego. W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo:

Parapety wewnętrzne

• komorowe PCV
• nakładki renowacyjne
• aglomur Parapety zewnętrzne
• stalowe ocynk
• stalowe ocynkowane pokryte poliestrem
• renolit
• aluminiowe

Wykonujemy parapety zewnętrzne - stalowe, drewnopodobne oraz aluminiowe do max długości do 6 000 mm, typowe oraz asymetryczne, a także dodatki do parapetów takie jak zatyczki i łączniki, PCV i stali. Jesteśmy producentem parapetów, któremu warto zaufać!

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Opatów, Szydłowiec, Staszów, Starachowice, Włoszczowa, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrz., Końskie, Kielce, Jędrzejów
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Hauke-Bosaka 1
25-217 Kielce, woj. świętokrzyskie