Grupa Ochrony Partner

Ochrona osób, obiektów i eventów

Agencje ochrony
ul. Jagiellońska 74/230, 25-435 Kielce świętokrzyskie
(6 opinii) napisz opinię
Grupa Ochrony Partner

Informacje

Opis działalności
GRUPA OCHRONY PARTNER to firma istniejąca w branży ochroniarskiej od 2012 roku. Zlokalizowana jest w Kielcach i świadczy usługi na terenie województwa kieleckiego. Właścicielem działalności jest Przemysław Rzepiński.
Produkty i usługi
GRUPA OCHRONY PARTNER w Kielcach to firma świadcząca usługi z zakresu ochrony osób fizycznych, jak i obiektów. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji użytku publicznego.

W ramach współpracy z nami, możemy zapewnić bezpieczeństwo osobom indywidualnym oraz grupom ludzi. Oferta ta zawiera:
- ustalanie tożsamości osób za pomocą legitymowania,
- ujęcie osób stwarzających bezpośrednie zagrożenie,
- stosowanie środków przymusu koniecznego.

Obsługujemy również imprezy masowe, na których realizujemy kontrolę osób wchodzących oraz przekazywanie osób niebezpiecznych policji.
Mamy również prawo do odmowy wstępu osobom, które zachowują się agresywnie, posiadają zakaz stadionowy, lub są pod wpływem alkoholu bądź środków psychoaktywnych.
W ramach uczestnictwa naszej firmy na imprezach masowych, możemy pomóc w wynajmie przenośnych toalet i barierek ochronnych, zapewnić zaplecze medyczne oraz zająć się sprzątaniem terenu po zakończonej uroczystości.

Zajmujemy się również ochroną pojedynczych budynków oraz kompleksów obiektów, hale produkcyjne i prace budów. Do zakresu naszych obowiązków zaliczają się:
- kontrola ruchu osobowego i towarowego,
- obchody,
- monitoring.
Do każdego zlecenia opracowujemy indywidualny plan ochrony, który zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz usług związany z monitoringiem. Jest to najskuteczniejszy sposób zapewnienia zabezpieczenia obiektów przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami. Monitoringiem można objąć wiele sygnałów dostarczanych przez różne czujki systemów alarmowych.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi montaż oraz serwis urządzeń technicznych. Oferujemy również projekty i wykonanie zabezpieczeń elektronicznych, takich jak systemy alarmowe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Migluk
Ochrona osobista bardzo mi się przydała, bo naraziłem się pewnym osobom. Na szczęście to już minęło, a kiedy byłem zagrożony moje życie i zdrowie chronili pracownicy Grupy Ochrony Partner.
P
pepe
Widać, że przykładają wagę do wyszkolenia pracowników. Ochroniarze od Grupy Ochrony Partner znają się na swojej pracy.
X
Xenon85
Dobre przygotowanie do ochrony koncertu. Nikt z zakazem nie wszedł na teren i nie doszło do żadnych niebezpiecznych sytuacji.
A
Andrzej
Szybka interwencja. Napastnik został zatrzymany, a nikt na terenie biura nie ucierpiał.
P
Piotr
Doskonale przeszkoleni ochroniarze. Korzystam z ochrony doraźnej obiektu i w razie potrzeby wzywam grupę interwencyjną. Także Grupa Ochrony Partner może sama wysłać swoich ludzi. Ostatnio tak się stało w nocy, kiedy ktoś chciał się włamać. Nie zdążył, bo w 3 minuty przyjechała ochrona i go złapała.
K
kris1967
Od kilku lat Grupa Ochrony Partner odpowiada za ochronę fizyczną na terenie mojego zakładu. Ochroniarze pilnują bramy i wykonują obchody obiektu. Dzięki sprawdzaniu wjeżdżających i wyjeżdżających osób i ładunków już kilka razy udało się wykryć próby kradzieży. Za takie usługi warto płacić!