"Jupiter" Transport Przeprowadzki Międzynarodowe i Krajowe

Przeprowadzki
ul. Jaworskiego 24 /37, 25-430 Kielce świętokrzyskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
609 679 077
Adres korespondencyjny
ul. Jaworskiego 24 /37, 25-430 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Przeprowadzki. "Jupiter" Transport Przeprowadzki Międzynarodowe i Krajowe ma swoją siedzibę w miejscowości Kielce w województwie świętokrzyskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Jupiter" Transport Przeprowadzki Międzynarodowe i Krajowe poprzez email: jupiter.transport@wp.pl lub telefon: 609 679 077 .
Jeśli chcesz nawiązać z "Jupiter" Transport Przeprowadzki Międzynarodowe i Krajowe kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 25-430 Kielce ul. Jaworskiego 24 /37,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Jupiter" Transport Przeprowadzki Międzynarodowe i Krajowe. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
R
Roman
dla mnie rewelacja nie ma problemu z firmą znalazłem ją tu wykonywali dla mnie przewóz i jestem mega zadowolony
J
K
Jurek K.
Polecam, korzystałem z tej firmy kilka razy przy drobnych przewozach i zawsze było w porządku.
M
M.K.
Polecam, dobre wykonanie i cena przystępna w porównaniu do innych firm. Jak będzie potrzeba to na pewno jeszcze skorzystam.
A
Andrzej
Dla mnie firma Godna Polecenia. Kontakt super wszystko łatwo szybko sprawnie.
S
Sylwia
Jestem bardzo zadowolona. Panowie byli punktualnie. Pracę wykonali sprawnie i szybko. Będę Polecała znajomym w potrzebie a i sama pewnie jeszcze skorzystam z usług.
K
KBłasik
Fachowo zrealizowana usługa, możliwość negocjacji ceny i szybko wykonany przewóz. Panowie byli punktualni, fachowo zabezpieczyli przewożone skrzynie, ogółem pisząc nie ma się do czego doczepić, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Polecam usługi tej firmy!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.