Biuro Usług Geodezyjnych Wojciech Bryl

Geodezja
ul. Jeleniowska 111, 25-564 Kielce świętokrzyskie
(19 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Geodezja. Biuro Usług Geodezyjnych Wojciech Bryl ma swoją siedzibę w miejscowości Kielce w województwie świętokrzyskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Biuro Usług Geodezyjnych Wojciech Bryl, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: geodezja.grupag2@gmail.com lub telefon: 530 015...
Jeśli chcesz nawiązać z Biuro Usług Geodezyjnych Wojciech Bryl kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 25-564 Kielce ul. Jeleniowska 111.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Biuro Usług Geodezyjnych Wojciech Bryl, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(19 opinii) napisz opinię
M
R
Marek Rybski
Szybka i sprawna robota. Polecam!
I
Inwestor
Tyczenie budynku wykonane sprawnie i bardzo dokładnie. Wykonawcy mojej budowy byli zaskoczeni z jaką precyzją zostały wykonane pomiary, co podobno nie zdarza się często. Sami poprosili o kontakt do geodety celem nawiązania współpracy. Kilka miesięcy wcześniej do tej samej inwestycji wykonywana była również mapa do celów projektowych. Gotową mapę otrzymałem w wersji elektronicznej na adres mailowy po niecałych dwóch tygodniach od zlecenia. Projektant zaczał wcześniej działać i wszystko przebiegło sprawnie. Bardzo rzetelny człowiek, zawsze można liczyć na kontakt i poradę. Zleconą pracę wykonuje samodzielnie w rodzinnym biurze. Wcześniej miałem kontakt z dużymi firmami geodezyjnymi i moja sprawa wciąż przechodziła z rąk do rąk. Było wiele niedomówień, a na koniec pracę wykonywali studenci i aż strach było czy wszystko jest dopilnowane. Polecam za konkretną i fachową robotę oraz dobry bezpośredni kontakt.
J
M
Jarek Mistrzyk
Najlepszy geodeta Kielce!
S
R
Seweryn Rytwian
Wczoraj odebrałem dokumenty od geodety. Wszystko sprawnie i uzyskałem dodatkowa pomoc jak załatwić sprawy w urzędzie. Zawsze można było liczyć na dobry kontakt.
K
R
Krzysiek Raczyński
Jestem zadowolony z usługi wykonanej przez firmę. Polecam
R
J
Ryszard Jaknik
POLECAM! Konkretny i kompetentny geodeta.
I
Inwestor
Tyczenie budynku wykonane sprawnie i bardzo dokładnie. Wykonawcy byli zaskoczeni z jaką precyzją zostały wykonane pomiary, co podobno nie zdarza się często. Polecam!
I
Inwestor
Znalazłem tutaj i skorzystałem. Profesjonalna obsługa i dobry kontakt na każdym etapie. POLECAM.
K
Krzysiek
Znalazlem tutaj kontakt i skorzystałem z usług. Polecam bardzo dobry kontakt i pomoc na każdym etapie.
Z
Zadowolony
POLECAM! Uczciwy i rzetelny geodeta.
R
Robert
Świetny bezpośredni kontakt i terminowo wykonana robota. Usługa wykonana bardzo dokładnym i nowoczesnym urządzeniem, rozwiązała sprawę tyczenia mojego skomplikowanego budynku.
R
Ryszard
Polecam. Szybko i konkurencyjne ceny z bardzo dobrym stosunkiem do jakości. Dobry kontakt przed i po wykonaniu zlecenia.
K
Karol
Zleciłem geodecie wykonanie mapy do celów projektowych pod Kielcami i wszystko przebiegło w porządku. Dodatkowo pomogli wyprostować sprawę z granicami w urzędzie. Polecam.
I
-
W
Inwestor - Wola Kopcowa
Tyczenie budynku wykonane sprawnie i kompleksowo. Geodeci wytyczyli wszystkie osie projektowanego budynki i punkty wysokościowe.
A
Andrzej
Sprawne wykonanie inwentaryzacji, bezproblemowa wspolpraca. Polecam
S
Stanisław
Firma porządna i terminowa, mapę wykonali na czas w bardzo dobrej cenie.
K
Krzysztof
Firma godna polecenia! Profesjonalni geodeci.
P
W
Projekty WOD-KAN
Zleciłem wykonanie mapy do celów projektowych firmie i zostałem mile zaskoczony, ponieważ została wykonana w terminie i naprawdę w rozsądnej cenie. Miałem złe doświadczenia z innymi geodetami, a tą firmę mogę stanowczo Polecić.
H
Henryk
Bardzo polecam. Firma rzetelna, na pewno zgłoszę się do niej ponownie. Profesjonalna usługa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.