Top Klima Phu Tomasz Sułowski

Klimatyzacja dla Twojego domu

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Jesionowa 31b, 25-540 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Top Klima Phu Tomasz Sułowski

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Top Klima działamy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach. Właścicielem firmy jest Tomasz Sułowski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się klimatyzacją, chłodnictwem i wentylacją. Możemy pochwalić się szeroką ofertą. Mamy duży wybór urządzeń z najwyższej półki.

Sprzedajemy klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-przysufitowe oraz kasetonowe i kanałowe. W asortymencie mamy chłodnie oraz lady i meble chłodnicze. Dysponujemy centralami wentylacyjnymi i systemami rekuperacji. Ponadto posiadamy kurtyny powietrzne, osuszacze i oczyszczacze. U nas zaopatrzyć się można także w nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne.

Świadczymy takie usługi jak:
- projektowanie klimatyzacji,
- montaż klimatyzacji,
- podłączanie klimatyzacji,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji,
- czyszczenie kanałów wentylacyjnych.

Zajmujemy się wszystkimi urządzeniami, które są dostępne na rynku. Oferujemy obsługę średnich i małych przedsiębiorstw, sklepów, biur, lokali oraz mieszkań i domów. W naszej firmie zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Pracownicy charakteryzują się dużą wiedzą i świetnym przygotowaniem do wykonywania obowiązków. To wszystko sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Top Klima.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty marek, takich jak: Samsung, Daikin, Caldo, Aux, Fuji, General, Fujitsu, LG, Mdv, Mitsubishi, Hisense, Artel, Zibro, Lennox.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
V
Voxicu749
Szeroki wybór produktów. Ceny bardzo przystępnej, a sprzęt wysokiej klasy. Jak najbardziej polecam.