Którędy Jolanta Massalska

Specjalistyczna poradnia psychologiczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Kościuszki 11, 25-310 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
784 976 788
Którędy Jolanta Massalska

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Którędy powstało w 2009 roku. Prowadzi działania z zakresu pomocy psychologicznej. Siedziba działalności znajduje się w Kielcach. Właścicielką jest Jolanta Massalska.
Produkty i usługi
Poradnia psychologiczna Którędy powstała z myślą o osobach, które na co dzień borykają się z problemami z zakresu psychiki i zachowań. Coraz częściej zdarza się, że nie potrafimy poradzić sobie z towarzyszącym nam stresem, nie panujemy nad własnymi emocjami, ciężko jest nam porozumieć się z własnymi dziećmi. Tego rodzaju sytuacje spotykają zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Gabinet prowadzi porady psychologiczne z zakresu rozwodów, konfliktów wychowawczych i niepowodzeń szkolnych. Do działań terapeutycznych należą również:

- problemy wychowawcze,
- żałoba,
- problemy małżeńskie,
- uzależnienia,
- okres dojrzewania,
- przemoc.

Którędy zajmuje się osobami, które zmagają się z niską samooceną, chcą udoskonalić swoje metody wychowawcze oraz tymi, którzy chcieliby poprawić skuteczność porozumiewania się. Psychoterapia obejmuje również fobie szkolne, brak kontaktu z rówieśnikami, konflikty na linii rodzic-dziecko, a także relacje pomiędzy rodzeństwem.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu Którędy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
buski, jędrzejowski, Kielce, konecki, opatowski, pińczowski, skarżyskie, staszowski, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń