Vip Biuro Ochrony Krzysztof Kozubek

Sprzedajemy święty spokój - Bezpieczeństwo!

Agencje ochrony
ul. Kościuszki 11 platnicy usunieci w DBI PKT, 25-520 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(41) 343 20 85
730315980
Może cię zainteresować
Vip Biuro Ochrony Krzysztof Kozubek

Informacje

Opis działalności
Nasze Biuro Ochrony VIP zajmuje się ochroną osób oraz mienia. Nasza siedziba mieści się w Kielcach. Istniejemy na rynku od 2013 roku, a właścicielem firmy jest Krzysztof Kozubek.
Produkty i usługi
W naszej firmie od lat zajmujemy się usługami związanymi z bezpieczeństwem Klientów oraz ich mienia. Zapewniamy ochronę osobistą, ochronę fizyczną oraz monitoring i nadzór video. Zajmujemy się zabezpieczeniami od technicznej strony, w tym projektujemy cały system, oceniamy istniejące już zabezpieczenia, instalujemy oraz serwisujemy systemy. Jesteśmy w stanie wykrywać:

- inwigilację fizyczną i elektroniczną zewnętrzną,
- lokalizatory GPS w ładunkach i pojazdach,
- oprogramowanie szpiegujące telefony komórkowe,
- podsłuchy linii telefonicznej i fax,
- podsłuchy przewodowe,
- podsłuchy w pojazdach,
- podsłuchy w pomieszczeniach,
- ukryte rejestratory dźwięku i obrazu.

Zabezpieczamy pomieszczenia, firmy, spotkania przed podsłuchem oraz całe biura. Naszym Klientom dostarczamy urządzenia i systemy wykrywające podsłuch, urządzenia zabezpieczające przed podsłuchem oraz cyfrowe nadajniki video. Proponujemy również systemy do rejestrowania audio i video, zarówno stacjonarne, jak i mobilne. Zaopatrujemy naszych Klientów w kamuflowane środki inwigilacji.

Wszystkie czynności, których dokonujemy w ramach naszych usług, mają charakter oficjalny i zgodny z prawem. Wystawiamy faktury VAT. Cały czas szkolimy się w materii zabezpieczeń osób oraz mienia, tak aby naszym Klientom świadczyć jak najlepszą jakość usług, a nasz zakres wykonywanych prac sukcesywnie powiększać.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Biuro Ochrony VIP.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń