Kancelaria Notarialna Jarosław Bech

Sporządzanie aktów notarialnych

Notariusze
ul. Kozia 3, 25-514 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 08:30 - 17:30
Wtorek 08:30 - 17:30
Środa 08:30 - 17:30
Czwartek 08:30 - 17:30
Piątek 08:30 - 17:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Kancelaria Notarialna Jarosław Bech
ul. Kozia 3, 25-514 Kielce świętokrzyskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Kancelaria Notarialna Jarosław Bech

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Notarialna Jarosław Bech w Kielce
Kancelaria notarialna prowadzona przez Jarosława Becha mieści się w Kielcach i działa na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych takich jak spadki i umowy. Realizujemy również szereg innych usług notarialnych.
Produkty i usługi
Kancelaria Notarialna z siedzibą w Kielcach posiada ogromne doświadczenie w swojej branży. Jej założyciel Jarosław Bech doświadczenie zdobywał, pracując przez wiele lat jako radca prawny dla międzynarodowych kancelarii prawniczych, firm doradczych oraz przemysłowych. W swojej karierze współpracował z takimi firmami jak Arthur Andersen, PricewaterhouseCoopers oraz Lafarge.

Nasza Kancelaria sporządza wszystkie wymagane przez polskie prawo akty notarialne. Nasi pracownicy podejmują się sporządzania umów sprzedaży i darowizn nieruchomości, umów spółek, najmu oraz dzierżawy. Tworzymy także protokoły, testamenty i poświadczamy o pełnomocnictwie. Z Klientami współpracujemy również podczas poddania się egzekucji lub podczas podpisywania ugody.

Pozostałe usługi obejmują:
• ustanowienia służebności (w tym służebność przesyłu),
• ustanowienie hipoteki.
• poświadczenia dokumentów za zgodność z oryginałem,
• poświadczenia podpisu i poświadczenia daty pewnej.

O wysokim poziomie świadczonych przez naszą placówkę świadczy wartość największego zrealizowanego projektu która przekraczała 2 mld zł.


Telefonicznie lub za pomocą wiadomości email można uzyskać informacje dotyczące wymaganych dokumentów, potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego, ustalić termin spotkania w celu złożenia dokumentów i zawarcia aktu notarialnego oraz poznać koszty notarialne: wysokość opłat notarialnych, sądowych i należnych podatków.

W uzasadnionych przypadkach, gdy przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, istnieje możliwość dokonania czynności poza siedzibą Kancelarii – w domu, szpitalu, firmie (zgromadzenie wspólników spółek handlowych).

Wszelkie informacje i porady prawne udzielone w związku z czynnościami notarialnymi są bezpłatne.

Istnieje możliwość porozumienia się po angielsku oraz francusku.

We Speak English. Nous Parlons Français.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt.

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
R
Rafał
Pan Notariusz bardzo mi pomógł w sprawie poświadczenia podpisów
Z
Zako
Profesjonalna i miła obsługa. Polecam !
A
A.M
Super Kancelaria :-) Polecam Wszystkim !!! Pzdr
D
Deweloper
Miło, że w Kielcach mamy tak przyjazną kancelarię notarialną i szkoda, że tylko jedną. Często kupuję i sprzedaję mieszkania i korzystam z usług kancelarii. Najwyższy poziom wiedzy a najniższy poziom cen, co jest bardzo ważne.
L
Lamar
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Bech. Niezwykle otwarty człowiek, który pomaga swoim klientom, jak tylko może. Kompetencja, zaangażowanie, wiedza i umiejętności.
L
Lidia
Myślę, że ta kancelaria jest najlepsza w Kielcach - ceny są bardzo odpowiednie, pan Bech to zaangażowany i bardzo pracowity człowiek, który szanuje klienta i stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Szczerze Polecam.
A
adam
Polecam. Szybko i profesjonalnie.
K
Kryczko
Miła kancelaria doradzi lepiej niż adwokat bez dodatkowej opłaty, na pytania dotyczące umów wymagających formy aktu notarialnego, co i jak wpisać nie usłyszałem prostych odpowiedzi na dwóch poradach prawnych u adwokata i radcy prawnego, co za darmo tzn. w ramach opłaty za akt notarialny, która była i tak niższa znacznie dowiedziałem się od Pana Jarosława Becha.

Słowa kluczowe