Dekonta Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebuje nas środowisko

Ochrona środowiska
ul. ks. Ściegiennego 252, 25-116 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dekonta Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Dekonta Polska zajmujemy się przygotowywaniem ekspertyz i raportów dotyczących ochrony środowiska już od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Środowisko naturalne jest wspólnym dobrem wszystkich ludzi. Niestety często zdarza się, że dochodzi do skażeń, spowodowanych działalnością człowieka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu tychże problemów. W Firmie Dekonta działamy w branży już od dwóch dekad. Dbamy o środowisko, byśmy mogli się nim cieszyć jak najdłużej. Naszym priorytetem jest sprawienie, by wszystkim ludziom żyło się jak najlepiej.

Jednym z największych zagrożeń dla gleby i wody należą zanieczyszczenia ropopochodne. Do ich usunięcia niezbędne jest działanie wyspecjalizowanej firmy. W naszej firmie kompleksowo dekontaminujemy, czyli uwalniamy środowisko od zagrożenia środkami ropopochodnymi. Najczęściej korzystamy z doskonale nadających się do tego celu metod biotechnologicznych.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dokonując szczegółowych badań problemu przy użyciu metod hydrologicznych, geologicznych i inżynierskich, następnie przygotowujemy projekt rozwiązujący daną sytuację, potem oczyszczamy teren. Na samym końcu tychże działań tworzymy stosowną analizę dotyczącą usuniętego problemu.

Zajmujemy się również przygotowywaniem raportów opisujących wpływ zakładów i instalacji przemysłowych na otoczenie. W ramach rekultywacji środowiska oczyszczamy grunty i wodę, likwidujemy instalacje paliwowe oraz oczyszczamy zbiorniki, w których przechowywano produkty ropopochodne. Pomagamy również w usunięciu skutków spowodowanych przez wszelkiego rodzaju wypadki komunikacyjne.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą i zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową w celu poznania szczegółowej oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń