Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Kozbi" Zawiejski Zbigniew Kochański Paweł

Przetwórstwo warzyw i owoców
ul. Kusocińskiego 50, 25-045 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(41) 361 10 94
Adres korespondencyjny
ul. Kusocińskiego 50, 25-045 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Kozbi" Zawiejski Zbigniew Kochański Paweł działa w branży Przetwórstwo warzyw i owoców. Siedziba firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim w miejscowości Kielce.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (41) 361 10 94 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Kozbi" Zawiejski Zbigniew Kochański Paweł znajdziesz pod adresem 25-045 Kielce ul. Kusocińskiego 50,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Kozbi" Zawiejski Zbigniew Kochański Paweł.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.