Instal Went Sp. z o. o.

Montaż i naprawa wentylacji oraz klimatyzacji

Wentylacja
ul. Mielczarskiego 121/103, 25-611 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
604 980 962
Adres korespondencyjny
ul. Mielczarskiego 121/103, 25-611 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma Instal-Went specjalizuje się w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji chłodu na rynku polskim od 1998 roku. Posiadamy duże doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Wykonujemy instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych i mieszkalnych.
Produkty i usługi
Specjalność naszej firmy Instal Went to sprzedaż oraz profesjonalny montaż i serwis urządzeń wentylacyjnych, komór chłodniczych i mroźniczych oraz urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, jak i instalacji wentylacyjnych we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Solidność i profesjonalizm to cechy, które pozwalają nam konkurować na rynku świadczonych usług wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Zajmujemy się szeroko pojętą wentylacja budynków. W swojej ofercie posiadamy szereg instalacji i urządzeń, które pozwolą zachować odpowiedni przepływ powietrza w każdym pomieszczeniu. Co ważne — nie tylko sprzedajemy wysokiej klasy sprzęt, ale także świadczymy usługi związane z jego montażem i serwisem. Obsłużymy każdego klienta w sposób kompleksowy, dbając o to, abyś był maksymalnie usatysfakcjonowany z naszej pracy.


Jednym z urządzeń, które możesz u nas nabyć, są czerpnie dachowe. Służą one między innymi ochronie instalacji przed opadami atmosferycznymi. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność, że deszcz, śnieg czy grad nie zaburzą właściwej wentylacji w budynku. Powietrze zawsze będzie świeże, a przebywające wewnątrz osoby nie będą narzekać na nieprzyjemny zapach.


Dodatkowo w skład naszego portfolio wchodzi projektowanie instalacji sanitarnych oraz serwis i montaż klimatyzacji. To drugie rozwiązanie zapewnia niebywały komfort w upalne dni. Hałas, spaliny to coś, co potrafi zepsuć uroki lata. Warto więc zadbać o to, by technologia zapewniła odpowiedni komfort pracy i wypoczynku.


Ponadto naszych klientów może zainteresować rekuperacja oraz wentylacja z odzyskiem ciepła, które w wielu przypadkach pozwala zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, które można będzie przeznaczyć na inne inwestycje.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem, z którego usług skorzystało już wielu zadowolonych odbiorców. Wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać optymalne rozwiązania. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów!
Marki i specjalizacje
Wykonujemy instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych, gastronomicznych i użyteczności publicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Anita
Najlepsi na rynku. Zajmują się nie tylko montażem wentylacji, ale również sporządzają projekty, dzięki czemu cały system działa później bez zarzutu. Na moje zlecenie zamontowali wentylację w biurze i w końcu mamy dostęp do świeższego powietrza.

Słowa kluczowe