Instal Went Sp. z o. o.

Montaż i serwis klimatyzatorów ściennych oraz sufitowych

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Mielczarskiego 121/103, 25-611 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 980 962
Adres korespondencyjny
ul. Mielczarskiego 121/103, 25-611 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Instal Went znajduje się w Kielcach. Przedsiębiorstwo działa na polskim rynku od 1998 roku i zajmuje się usługami związanymi z instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi oraz grzewczymi. Wykonuje zlecenia na zamówienie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji.
Produkty i usługi
Czyste powietrze i odpowiednia temperatura są niezbędne do stworzenia w budynkach odpowiednich warunków do pracy i odpoczynku. Najlepsze rozwiązania, dzięki którym można uzyskać taki efekt, dostarcza firma Instal Went. Zajmuje się ona projektowaniem, montażem i w razie potrzeby serwisem instalacji i pojedynczych urządzeń, np. klimatyzatorów. Pracownicy przedsiębiorstwa mają doświadczenie w montażu klimatyzatorów ściennych i sufitowych oraz wentylacji mechanicznych doprowadzających świeże powietrze do każdego pomieszczenia. Elementy, z których składają się wentylacje to m.in.:
-czerpnie dachowe,
-kształtki wentylacyjne,
-wyrzutnie ścienne,
-przepustnice stalowe.

Wraz z systemami wentylacyjnymi mogą zostać zamontowane rekuperatory odzyskujące ciepło z usuwanego powietrza. Przynosi to spore oszczędności na ogrzewaniu budynków.

Wymienione instalacje montowane są w domach, blokach, obiektach użyteczności publicznej, a także zakładach przemysłowych, magazynach, biurach i szkołach.

Więcej informacji dotyczących firmy Instal Went można uzyskać pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe