Klimacon Instalacje Sp. z o.o.

Instalacje wentylacji i klimatyzacji. Instalacje chłodnicze oraz sanitarne.

ul. Mielczarskiego 121 lok. 411, 25-611 Kielce świętokrzyskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
604 980 962
Adres korespondencyjny
ul. Mielczarskiego 121 lok. 411, 25-611 Kielce świętokrzyskie

Informacje

O nas
Specjalność firmy KLIMACON to sprzedaż oraz profesjonalny montaż i serwis urządzeń wentylacyjnych, komór chłodniczych, mroźniczych oraz urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, jak i instalacji wentylacyjnych we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Solidność i profesjonalizm to cechy, które pozwalają nam konkurować na rynku świadczonych usług.
Opis działalności
Firma KLIMACON INSTALACJE Sp. o.o. specjalizuje się w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodu na rynku polskim od 1998 roku. Posiadamy duże doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz wykwalifikowaną kadrę. Wykonujemy instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Klimacon sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętą wentylacja budynków. W swojej szerokiej ofercie posiadamy szereg instalacji i urządzeń, które pozwolą Ci zachować odpowiedni przepływ powietrza w każdym pomieszczeniu. Co ważne — nie tylko sprzedajemy wysokiej klasy sprzęt, ale także świadczymy usługi związane z jego montażem i serwisem. Obsłużymy Cię w sposób kompleksowy, dbając o to, abyś był maksymalnie usatysfakcjonowany z naszej pracy.


Jednym z urządzeń, które możesz u nas nabyć, są czerpnie dachowe. Służą one między innymi ochronie instalacji przed opadami atmosferycznymi. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że deszcz, śnieg czy grad nie zaburzą właściwej wentylacji w Twoim budynku. Powietrze zawsze będzie świeże, a przebywające wewnątrz osoby nie będą narzekać na nieprzyjemny zapach.


Dodatkowo w skład naszego portfolio wchodzi projektowanie instalacji sanitarnych oraz serwis i montaż klimatyzacji. To drugie rozwiązanie zapewnia niebywały komfort w upalne dni. Hałas, spaliny to coś, co potrafi zepsuć uroki lata. Warto więc zadbać o to, by technologia zapewniła odpowiedni komfort pracy i wypoczynku.


Ponadto może Cię zainteresować także rekuperacja oraz wentylacja z odzyskiem ciepła, które w wielu przypadkach pozwala zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, które można będzie przeznaczyć na inne inwestycje.


Firma Klimacon sp. z o.o. jest sprawdzonym partnerem, z którego usług skorzystało już wielu zadowolonych odbiorców. Wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać optymalne rozwiązania. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów. Na swoim koncie mamy wiele realizacji, które z powodzeniem funkcjonują w najróżniejszych budynkach. Pozwól nam udowodnić, że i w Twoim obiekcie wprowadzimy zupełnie nową jakość powietrza!
Marki i specjalizacje
Wykonujemy instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych, gastronomicznych i użyteczności publicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Draki
2019-03-21 08:25:55
Profesjonaliści jeśli chodzi o systemy wentylacyjne. Polecam !!!

Słowa kluczowe