Bistro Objektkulinarny Forsmeble Wioleta Marciniak

Catering
ul. Na Stoku 63/24, 25-437 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 301 338
Adres korespondencyjny
ul. Na Stoku 63/24, 25-437 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Nasze bistro Forsmeble działa od 2016 roku. 3-letnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci prywatni, a także właściciele przedsiębiorstw. Właścicielką jest Wioleta Marciniak.
Produkty i usługi
Oferujemy catering na eventy, catering targowy, catering na imprezy firmowe, catering na imprezy biznesowe, catering wigilijny, catering wielkanocny, catering na imprezy integracyjne, catering na święta, catering na imprezy, a także obiady na budowę. Dania przygotowujemy wyłącznie ze zdrowych składników. Nie używamy produktów w proszku i ulepszaczy smaku. Ofertę kierujemy do klientów ceniących sobie żywność ekologiczną, pozbawioną konserwantów.

Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowe, zróżnicowane dania, które zaspokoją gusta wszystkich klientów. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanego zadania.

Zajmujemy się także dostarczaniem cateringu świątecznego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są zapracowane, nie lubią gotować lub nie potrafią. Dania przyprawiane są odpowiednio skomponowaną mieszanką świeżych ziół i przypraw. Dzięki temu poczują Państwo smak potraw jak w domu rodzinnym. Zapewniamy również fachową obsługę wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i zamkniętych. Na obsługiwanych imprezach i uroczystościach podawane są dania gorące z mięsa i ryb, zupy oraz przystawki, np. w formie zimnej płyty.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń