Hurtownia Hydrauliczna Instalmax

Artykuły hydrauliczne, instalacyjne i łazienkowe w jednym miejscu

Sprzęt i materiały hydrauliczne
ul. Okrzei 26, 25-525 Kielce świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Hurtownia Hydrauliczna Instalmax

Informacje

Opis działalności
Hurtownia Instalmax jest jednym z największych na terenie województwa świętokrzyskiego dystrybutorem artykułów techniki grzewczej, hydraulicznej i sanitarnej. Prowadzi ją Magdalena Ziopaja, a jej siedziba znajduje się w Kielcach.
Produkty i usługi
Działająca od 2014 roku specjalistyczna hurtownia dostarcza do swoich klientów szeroką gamę produktów producentów takich jak Viessmann, Junkers, Beretta, Buderus, Lechma, Termis, Kospel, Ferro, Koło, Cersanit, Aquaform i inni. Jej stała oferta zawiera w sobie kompletne rozwiązania z zakresu techniki instalacyjnej i hydraulicznej, w tym np. rury, zawory, redukcje, kolanka, kształtki, kraniki itp.

Oprócz armatury instalacyjnej hurtownia prowadzi dystrybucję urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Posiada również w ofercie szeroki wybór ceramiki sanitarnej i armatury łazienkowej takich jak:
- kabiny prysznicowe
- baterie prysznicowe
- baterie umywalkowe
- odpływy liniowe
- wanny i brodziki,
- sedesy, pisuary, bidety,
- umywalki,
- zestawy podtynkowe.

Uzupełnieni oferty łazienkowej stanowią przepływowe podgrzewacze wody, bojlery oraz grzejniki, które przez swoje eleganckie wykończenie stanowią nie tylko element użytkowy wyposażenia, ale też dekoracyjny.

Ponadto Instalmax posiada w sprzedaży kotły grzewcze na paliwo stałe lub gaz, klimatyzatory, pompy ciepła i urządzenia wentylacyjne.

Dodatkowo sprzedaje też elementy przydomowych oczyszczalni ścieków, czy domowych stacji uzdatniania wody.

Hurtownia obsługuje zarówno klientów detalicznych, jak i odbiorców hurtowych, w tym firmy instalacyjne i budowlane.

Z jej pełną ofertą można zapoznać się w siedzibie w Kielcach lub za pośrednictwem strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, dolnośląskie, podkarpackie, opolskie, mazowieckie, śląskie, lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ixowa976
Muszę polecić to miejsce. Kupiliśmy u nich nowoczesny kocioł na pellet, który okazał się sukcesem. Jest praktycznie bezobsługowy, nie wytwarza spalin i w piwnicy wreszcie można zachować porządek. Dobrze nam tam doradzili.
B
Bavul95
Przeprowadzaliśmy remont całej instalacji C.O. z węgla na gaz. W tej hurtowni zakupiliśmy wszystkie niezbędne elementy instalacji wod.-kan., kocioł gazowy i inne urządzenia. Przy tak dużych zakupach dostaliśmy jeszcze dodatkowy rabat. Wszystko zostało zamontowane i sprawnie działa.