Instalmax Hurtownia Hydrauliczna

Sprzęt i materiały hydrauliczne
ul. Okrzei 26, 25-525 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(41) 300 20 20
Adres korespondencyjny
ul. Okrzei 26, 25-525 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia hydrauliczna Instalmax z Kielc to najlepsze miejsce do zakupu wyposażenia łazienkowego.
Produkty i usługi
Firma założona kilkanaście lat temu prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów dostarczanych przez renomowane marki: jak Viessmann, Junkers, Beretta, Buderus, Lechma, Termis, Kospel, Ferro, Koło, Cersanit, Aquaform i wiele innych. W ofercie znajdują się m. in. rozwiązania instalacyjne, np. rury wykonane z plastiku i metalu oraz kształtki, zawory. Poza armaturą instalacyjną sprzedawane są tu również urządzenia sanitarne i grzewcze. W tym pierwszym przypadku dostępna jest ceramika, np. toalety, pisuary, brodziki i umywalki. Ponadto firma prowadzi sprzedaż takich artykułów jak:

* kabiny prysznicowe
* baterie prysznicowe
* baterie umywalkowe
* odpływy liniowe

W łazienkach niepodłączonych do centralnej sieci przydają się ponadto podgrzewacze wody, a w każdej łazience sprawdzą się grzejniki. Firma oferuje nie tylko te przeznaczone do łazienek, ale również kanałowe i ozdobne do innych pomieszczeń. W ramach rozbudowanej oferty dostarcza również klimatyzację oraz kominki i kotły. Stojące i wiszące, są ekologiczne i tanie w eksploatacji.Można do nich zaliczyć olejowe, gazowe i zasilane paliwem stałym: ekogroszkiem, węglem i pelletem.

Poza wymienionymi produktami w hurtowni można też kupić systemy do oczyszczania wody, przydomowe oczyszczalnie ścieków i pompy ciepła.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Instalmax można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu. W sprawie zakupu warto też pisać wiadomości mailowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń