Innochem Aneta Zalewska

Wyłączny dystrybutor olejów marki Royal Purple na Polskę.

Oleje techniczne i smary
ul. Okrzei 64, 25-526 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 155 919
Innochem Aneta Zalewska

Informacje

Opis działalności
Firma Innochem mieści się w Kielcach. Zajmujemy się dystrybucją olejów marki Royal Purple. Na rynku działamy już od 2009 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Aneta Zalewska.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się przede wszystkim na dystrybucji szerokiej gamy olejów amerykańskiej marki Royal Purple. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki na rynek polski. Oleje Royal Purple to innowacyjne i nowoczesne płyny, które w znacznym stopniu ulepszają proces smarowania.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad dziesięciu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- oleje samochodowe,
- oleje motocyklowe,
- oleje wyścigowe,
- oleje do traktorów.

Dodatkowo możemy także zaoferować oleje do pojazdów śnieżnych. Oprócz olejówmotoryzacyjnych dystrybuujemy także oleje przemysłowe, wśród których należy wymienić smary do kompresorów, oleje do sprężarek czy też oleje hydrauliczne. Sprzedajemy oleje i smary przekładniowe. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz fachową obsługę, która każdemu klientowi pomoże przy wyborze odpowiedniego produktu.

Nasz zespół to doświadczeni pracownicy, którzy poprzez wieloletni staż w branży oraz obszerną wiedzę na temat olejów są w stanie zawsze pomóc.

Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność oraz krótki czas realizacji wysyłek.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń