Pan Ziemniak Sebastian Krawczyk

Twój warzywniak w okolicy

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Piekoszowska 30, 25-601 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pan Ziemniak Sebastian Krawczyk
ul. Piekoszowska 30, 25-601 Kielce świętokrzyskie
NIP
6572964742
Telefon
Pan Ziemniak Sebastian Krawczyk

Informacje

Opis działalności firmy Pan Ziemniak Sebastian Krawczyk w Kielce
Pan Ziemniak to warzywniak założony przez Sebastiana Krawczyka. Oferujemy Państwu zdrowe i swojskie produkty spożywcze, które są w stu procentach naturalne i nie zawierają chemicznych konserwantów. Nasz sklep spożywczy można znaleźć w Kielcach.
Produkty i usługi
Czy wiecie Państwo, że marchew ma dobroczynne działanie na nasz wzrok? Zawarta w niej witamina A, C oraz B1 są niezwykle ważne w prawidłowym funkcjonowaniu naszych oczu i zapobiegają tworzeniu się plamki żółtej oraz zaćmie starczej. A czy zdajecie sobie sprawę, że w naszych ukochanych ziemniakach, znajduje się ogromna ilość potasu, wspomagającego pracę mięśni i układu nerwowego, a także wiele innych pierwiastków, takich jak fosfor, cynk, miedź i magnez? I jak nudne mogłyby stać się nasze kanapki, bez soczystego i czerwonego pomidora, dbającego o pracę serca i działającego antynowotworowo!

A przecież to tylko niektóre z licznych warzyw i owoców, jakie dostępne są w prowadzonym przez nas sklepie spożywczym Pan Ziemniak! Oferujemy Wam smaczne i swojskie produkty, do obiadów, sałatek, deserów i przystawek. Oprócz świeżych warzyw mamy również:
- pieczywo,
- nabiał naturalny,
- miody naturalne,
- ciasta,
- wyroby piekarnicze.

Serdecznie polecamy wszystkie nasze artykuły, które są po prostu zdrowie, ale szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na nasze miody idealne do kanapek przyrządzonych z serwowanego przez nas pieczywa. Miód od setek lat znany jest ze swoich właściwości zdrowotnych i może wspomóc leczenie chorób układu trawiennego, a także hamować procesy miażdżycowe, czy obniżać ciśnienie krwi. Oczywiście dostępnych jest kilka rodzajów miodu, a w tym gryczany, lipowy, akacjowy, wrzosowy lub wielokwiatowy a każdy z nich ma nieco inne właściwości. Jakie? Zachęcamy do odwiedzenia naszego warzywniaka, a bardzo chętnie doradzimy i szczegółowo opowiemy o dostępnych produktach.

Zapraszamy - Pan Ziemniak w Kielcach.
Zasięg działania
Firma Pan Ziemniak Sebastian Krawczyk z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie, kielecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń