Eco Led Displays Dominika Gołuch

Profesjonalne wyświetlacze i telebimy w nowoczesnej technologii LED

Reklama świetlna
ul. Piwnika 27A, 25-666 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
792 933 368
793933368
Adres korespondencyjny
ul. Piwnika 27A, 25-666 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Firma Eco Led Displays jest producentem i dystrybutorem elektronicznych w technologii LED oraz wielkoformatowych ekranów wizyjnych wykonanych w nowoczesnej technice cyfrowej.Jej właścicielką jest Dominika Gołuch, a siedziba znajduje się w Kielcach.
Produkty i usługi
Działamy w prężnie rozwijającej się branży wyświetlaczy graficzno-tekstowych, które zyskują coraz większą popularność, ze względu na ich atrakcyjną oraz przyciągającą uwagę formę. Jeśli również Państwo chcą zwiększyć skuteczność swojej reklamy i stać się bardziej widocznymi dla potencjalnych klientów, zachęcamy do skorzystanie z naszej oferty, w której posiadamy:
- wyświetlacze cenowe
- wyświetlacze tekstowe
- wyświetlacze tekstowo-graficzne
- wyświetlacze telebimy 7-kolorowe
- telebimy LED SMD
- kabinety rentalowe LED
- ekrany zewnętrzne LED SMD
- pylony cenowe
- wyświetlacze dla transportu
- tablice diodowe LED

Wytwarzane przez nas produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, trwałością oraz niezwykle wysokimi parametrami wyświetlania. Wykorzystujemy do nich najnowocześniejsze matryce SMD 3in1, które zapewniają doskonałą proporcję, pełnie i dynamikę wyświetlanych kolorów. Dzięki temu możliwe jest wyświetlanie na nich filmów video HD. Ponadto posiadają wysoką rozdzielczość i szeroki kąt widzenia, zapewniając lepszy odbiór prezentowanych treści.

W Eco Led Displays prowadzimy również import sprawdzonych rozwiązań renomowanych producentów z zakresu reklamy wyświetlanej cyfrowo.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na oczekiwania oraz potrzeby klientów. Nasz doświadczony zespół zawsze chętnie doradzi i przygotuje optymalne rozwiązania.

Zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami naszych produktów zapraszamy do siedziby w Kielcach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń