P.P.H.U. "Rolmax" S.C.

Producent żaluzji, producent rolet, markizy, plisy, verticale.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Pomorska 53, 25-343 Kielce świętokrzyskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
500 390 568
Adres korespondencyjny
ul. Pomorska 53, 25-343 Kielce świętokrzyskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Firma ROLMAX istnieje na rynku od 1990 roku. Specjalizacją Naszej firmy jest produkcja, montaż i serwis systemów osłonowych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Jesteśmy rzetelni i perfekcyjni, staramy się trafić w gusta naszych Klientów. Współpracujemy z renomowanymi firmami produkującymi wysokiej klasy wyroby.

Nieodmiennie tworzymy nowe rozwiązania z myślą o Państwa potrzebach. Poza niezawodnym działaniem montowane przez nas systemy osłon okiennych wyróżniają się także wysublimowaną estetyką. Zarówno roletki materiałowe, jak i żaluzje dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. To gwarancja, że mogą Państwo dobrać osłony o ciekawej kolorystyce.

Wiemy że rolety czy plisy są zwieńczeniem wykończenia całego wnętrza, dlatego warto skorzystać z naszej pomocy przy ich wyborze i kupić produkty najwyższej jakości.

Wszystkie z naszych produktów wykonywane są indywidualnie pod wymiar i według wcześniejszych ustaleń. Szeroka paleta kolorów oraz materiałów sprawia, że dopasujemy rolety i żaluzje do każdego wnętrza, tak by pasowało do koloru ścian, podłogi lub mebli. Dzięki dobrze dobranym osłonom okiennym, możemy nadać każdemu pomieszczeniu odpowiednią atmosferę i stworzyć właściwy klimat.
Opis działalności
Roletki materiałowe (systemy Prestige i Plus), verticale (żaluzje pionowe, żaluzje pionowe), moskitiery - rolety antyinsektowe, rolety zewnętrzne, markizy, rolety tekstylne, bramy rolowane.
Produkty i usługi
Prowadzimy sprzedaż hurtową gotowych produktów oraz materiałów i detali do produkcji verticali, rolet i roletek materiałowych.

Produkcja i sprzedaż:
Roletki materiałowe (systemy Prestige i Plus), verticale (żaluzje pionowe, żaluzje pionowe), moskitery- rolety antyinsektowe (ramkowe, rolowane), rolety zewnętrzne, markizy (balkonowe, poręczowe, tarasowe), rolety tekstylne (wewnętrzne i zewnętrzne), bramy rolowane.


Do Państwa dyspozycji pozostaje wykwalifikowana kadra pracownicza, która zawsze służy fachowym doradztwem w kwestii wyboru asortymentu optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty oraz do kontaktu.
Zapewniamy fachowe doradztwo!
Marki i specjalizacje
* Szeroka gama produktów wykonanych na wymiar
* Krótkie terminy realizacji
* Fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż
* 2 letnia gwarancja producenta
* Serwis pogwarancyjny
* Szybka reakcja na najnowsze trendy i potrzeby rynku

Nasze osłony słoneczne są wytrzymałe i skuteczne oraz charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zapewniamy atrakcyjne ceny indywidualne podejście do każdego Klienta.

Ponadto posiadamy w ofercie bramy zwijane garażowe oraz kraty zwijane.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń