P.P.H.U. Rolmax S.C.

Produkujemy i sprzedajemy żaluzje, rolety i markizy od 30 lat

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Pomorska 53, 25-343 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P.P.H.U. Rolmax S.C.

Informacje

Opis działalności
W firmie Rolmax działamy w sektorze montażu i sprzedaży żaluzji i rolet już od 1990 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kielcach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Rolmax istnieje na rynku już od 1990 roku. Specjalnością Naszej firmy jest produkcja, instalacja i naprawa systemów osłonowych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Jesteśmy rzetelni i zorientowani na perfekcję, a dzięki trzem dekadom pracy w sektorze wiemy czego od nas oczekują klienci. Współpracujemy ze sprawdzonymi i szeroko uznawanymi firmami produkującymi wyroby najwyższej klasy.

Nigdy nie spoczywamy na laurach i ciągle dążymy do perfekcji naszych produktów, szukając nowych rozwiązań i tworząc nowe technologie w oparciu o Państwa potrzeby. Poza niezawodnością zastosowanych mechanizmów instalowane przez nas systemy osłon okiennych wyróżniają się również nieskazitelną estetyką. Tak roletki materiałowe, jak i żaluzje dostępne są w całej gamie różnych kolorów — każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdajemy sobie sprawę, że żaluzje, rolety czy też plisy są kwintesencją wykończenia całego pomieszczenia, dlatego zawsze oferujemy naszym klientom indywidualną pomoc w doborze właściwego dla nich produktu.

Wszystkie produkowane w naszej firmie artykułu wykonywane są z najwyższą dbałością o szczegóły, po uprzednim skonsultowaniu się w kwestii wymiarów, materiału, koloru i mechanizmu, który ma zostać zastosowany.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych — oprócz produktów tworzonych na wymiar, Rolmax prowadzi także sprzedaż hurtową produktów gotowych i materiałów i części używanych przy produkcji rolet, roletek materiałowych i verticali.

Rolmax to:

- szeroka gama produktów wykonanych na wymiar,
- krótkie terminy realizacji,
- profesjonalne doradztwo i fachowy montaż,
- 2-letnia gwarancja od producenta,
- serwis pogwarancyjny.

W celach zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze stroną internetową PPHU Rolmax lub kontaktowania się z nami telefonicznie. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza pozostaje do Państwa dyspozycji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, jędrzejowski, Kielce, konecki, miechowski, opatowski, opoczyński, pińczowski, radomski, radomszczański, sandomierski, skarżyski, starachowicki, staszowski, szydłowiecki, włoszczowski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń