Braw Consulting Anna Wysocka

Oferujemy profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe oraz doradztwo podatkowe

Biura rachunkowe
ul. Seminaryjska 18/64, 25-372 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Braw Consulting Anna Wysocka

Informacje

Opis działalności
W Braw Consulting działamy na rynku od 1999 roku, oferując naszym klientom pełną obsługę z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Wykonujemy profesjonalne usługi rachunkowe i księgowe, oferujemy też doradztwo podatkowe i nie tylko. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, a założycielką jest Anna Wysocka. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Braw Consulting już od ponad dwóch dekad z sukcesem prowadzimy biuro rachunkowe. Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych księgowych z uprawnieniami do prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz handlowych. W ramach oferowanych usług zajmujemy się także ewidencją środków trwałych, wartości niematerialnych i ewidencją wartości prawnych.

Na Państwa życzenie sporządzamy sprawozdania, analizy finansowe i finansowo-księgowe oraz prowadzimy rozliczenia z urzędem skarbowym – składamy deklaracje PIT, VAT, CIT i kontrolujemy dokumenty finansowo-księgowe. Ponadto w ramach umowy z klientem wysyłamy sprawozdania do GUS-u, obsługujemy portal sprawozdawczy NBP oraz sporządzamy dokumentację dla PFRON.

Wykonujemy kompleksową obsługę kadrową, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników i naliczanie wynagrodzeń. Opracowujemy listy płac, roczne informacje o dochodach oraz wszelkie dokumenty do ZUS-u - ZUS RMUA, ZUS IWA i miesięczne deklaracje rozliczeniowe. Zajmujemy się także rozliczeniami z urzędem celnym, deklaracjami akcyzowymi, rozliczaniem spadków, darowizn oraz podatku od czynności cywilnoprawnych. Pomagamy w pisaniu podań i pism urzędowych. Prowadzimy doradztwo podatkowe – w tym z takich zakresów jak księgi handlowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych i karta podatkowa.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim zmianami i przepisami, dzięki czemu możemy zapewnić rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Najważniejsze jest dobro naszych klientów, dlatego decydując się na współpracę z Braw Consulting, nie tylko zajmiemy się księgowością, ale także doradzimy najlepsze rozwiązania oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Nasi klienci są zadowoleni z długofalowej współpracy, co jest najlepszą wizytówką biura. Zapraszamy do wizyty w dowolnym terminie. Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług księgowych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, jędrzejowski, Kielce, konecki, ostrowiecki, pińczowski, skarżyski, starachowicki, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
pity,
cit,
vat,