Braw Consulting Anna Wysocka

Usługi księgowe i rachunkowe

Biura rachunkowe
ul. Seminaryjska 18/64, 25-372 Kielce świętokrzyskie
(5 reviews) napisz opinię
Braw Consulting Anna Wysocka
ul. Seminaryjska 18/64, 25-372 Kielce świętokrzyskie
Telefon
Braw Consulting Anna Wysocka

Informacje

Opis działalności firmy Braw Consulting Anna Wysocka w Kielce
Na rynku funkcjonujemy jako firma Braw Consulting. Działalność prowadzimy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach księgowych i rachunkowych. W ramach świadczonych usług głównie zajmujemy się prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Nasza oferta to też:
- ewidencja środków trwałych,
- ewidencja wartości niematerialnych,
- ewidencja wartości prawnych,
- sporządzanie sprawozdań,
- sporządzanie analiz finansowych,
- sporządzanie analiz finansowo-księgowych.

Ponadto prowadzimy rozliczenia z US. Do naszych zadań należy składanie deklaracji PIT, CIT i VAT oraz kontrolowanie dokumentów finansowo-księgowych. W ramach nawiązanej współpracy z klientem sporządzamy dokumentację dla PFRON, obsługujemy portal sprawozdawczy NBP i wysyłamy sprawozdania do GUS.

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrową. Obejmuje ona między innymi naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych pracowników. W ofercie mamy opracowywanie list płac i rocznych informacji o dochodach. Ponadto przygotowujemy dokumentu do ZUS. Naszą ofertę stanowią rozliczenia z urzędem celnym i deklaracje akcyzowe. Dodatkowo rozliczamy spadki, darowizny i podatek od czynności cywilnoprawnych. Zapewniamy pomoc w pisaniu podań i pism urzędowych.

Obsługujemy: wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, stowarzyszenia, jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki prawa handlowego. Mamy doświadczenie w obsłudze przedstawicieli zawodów medycznych.

Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od wykonywanej działalności i uprawnienia Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Nr 11366/99.

Świadczymy też usługi dodatkowe, takie jak organizacja badań lekarskich pracowników z zakresu medycyny pracy, rozliczanie dotacji przedmiotowych i podmiotowych oraz pomoc w uzyskaniu dotacji z Urzędu Pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej k biura rachunkowego Braw Consulting.
Zasięg działania
Firma Braw Consulting Anna Wysocka z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

(5 reviews) napisz opinię
K
Klient
Duża wiedza i Profesjonalizm !
C
Cezi
Wszystko ok. Polecam !
D
Dabi
Polecam !
A
Ami
Super Biuro Rachunkowe.
C
CKA
Profesjonalna obsługa. Polecam !!!

Słowa kluczowe

PIT,
CIT,
VAT,