Drukarnia Cyfrowa Inga

Druk cyfrowy
ul. Wapiennikowa 15, 25-112 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(41) 344 77 05
Adres korespondencyjny
ul. Wapiennikowa 15, 25-112 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
INGA to drukarnia cyfrowa mająca swoją siedzibę w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w druku cyfrowym oraz offsetowym, oraz w projektowaniu grafik użytkowych. Jesteśmy obecni w branży od ponad trzynastu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy:

Banery,
Druk cyfrowy,
Publikacja czarno-biała,
Druk offsetowy,
Zaproszenia,
Ulotki.

Dodatkowo, poza samym drukowaniem banerów czy ulotek, wykonujemy również projekty graficzne materiałów promocyjnych. Projektujemy, składamy oraz wykonujemy profesjonalne foldery firmowe oraz firmowe gazetki. Nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy, pozwala nam na wykonywanie wszystkich produktów w profesjonalnej jakości oraz krótkim czasie.

Nasza oferta to także wizytówki, kalendarze oraz pocztówki. Wszystkie przygotowywane przez nas projekty konsultujemy na bieżąco z klientem tak, by uzyskać dokładnie to czego sobie zażyczył. Zajmujemy się również produkcją papieru firmowego oraz teczek ofertowych dla firm. Korzystamy z przygotowanych wcześniej wzorów, jednak na życzenie klienta tworzymy również nowe projekty.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani graficy orazdrukarze, którzy poprzez swoje bogate doświadczenie w branży, ogromną wyobraźnie oraz obszerną wiedzę branżową są w stanie poradzić sobie z każdym, najtrudniejszym nawet zleceniem i wykonać je zgodnie z pierwotnymi założeniami. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu dokładność, rzetelność oraz bezwzględna terminowość powierzonych zleceń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń