Ma - Dent Stomatologia i Medycyna Estetyczna Martyna Sobańska Aleksander Sobański

STOMATOLOGI IMPLANTOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Stomatolodzy i protetycy
ul. Warszawska 21 lok. 5 I p. (bud. Apollo VIP), 25-306 Kielce świętokrzyskie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
532 256 623
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 21 lok. 5 I p. (bud. Apollo VIP), 25-306 Kielce świętokrzyskie

Informacje

O nas
Lekarz dentysta Martyna Sobańska ukończyła Wydział Lekarsko- Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swoim gabinecie Ma-Dent proponuje pełny zakres stomatologii zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dr Sobańska jest także absolwentką Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Aging w Warszawie (współpracującego ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych), gdzie w ciągu 2 lat szkoliła się z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu wykonuje pełen zakres zabiegów dla pan i panów – z wykorzystaniem substancji takich jak: toksyna botulinowa (botulina), kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe. Wykonuje także: peelingi medyczne, mezoterapię igłową. Wzajemne uzupełnienie się nowoczesnej stomatologii i medycyny estetycznejdaje wyjątkowe efekty odmłodzenia i zachowania młodego wyglądu.

Lekarz dentysta Aleksander Sobański jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po ukończeniu studiów doskonalił swoje umiejętności na wielu szkoleniach oraz kongresach z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Jest uczestnikiem Curiculum Implantologicznego przy Polskim Stowarzyszeniu Implantologicznym. W gabinecie Ma-Dent zajmuje się stomatologią estetyczną i protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. Chcąc zadbać kompleksowo nie tylko o uśmiech swoich pacjentów, wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej.
Opis działalności
Ma-Dent oferuje Państwu profilaktykę stomatologiczną, między innymi: usuwanie kamienia, piaskowanie, fluoryzację czy lakowanie i lakierowanie zębów. Przyjdź lub zadzwoń, by poznać naszą pełną ofertę.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdą Państwo pełny zakres leczenia stomatologicznego.

Nowoczesna stomatologia już nie kojarzy się z bólem, a gabinet stomatologiczny z miejscem, którego wolelibyśmy unikać. Zdrowy, pełny uśmiech stał się wizytówką. To od niego często zależy pierwsze wrażenie. Od codziennego życia, po kontakty towarzyskie, aż po sukces w biznesie. Ważne, by o zęby dbać od najmłodszych lat. Dlatego w gabinet stomatologiczny Ma-Dent zaprasza także małych pacjentów.

Dobry stomatolog ma dziś w swym arsenale metody skrojone na miarę potrzeb najbardziej wymagających pacjentów, w każdym wieku. Na początku ważna jest odpowiednia diagnoza, dlatego gabinet wyposażony jest w pracownię RTG. Ma-Dent oferuje Państwu profilaktykę stomatologiczną, między innymi: usuwanie kamienia, piaskowanie, fluoryzację czy lakowanie i lakierowanie zębów. W gamie zabiegów znajdziemy też stomatologię zachowawczą – od wypełnień ubytków, po odbudowę zęba.

IMPLANTOLOGIA:
Implant to śruba wkręcana w kość szczęki lub żuchwy , zastępująca funkcję własnych korzeni zębowych. Następnie przy pomocy łącznika umieszcza się koronę belke lub inne uzupełnienie protetyczne.Implanty wykonane są z tytanu. Jest to materiał całkowicie biozgodny, a co za tym idzie organizm uznaje go za swoją integralną część. Wszczepienie implantu (część chirurgiczna) polega na wprowadzeniu go w taki sposób aby kość odbudowała się szczelnie wokół niego.Proces ten nazywa się „osteointegracją” i pozwala na stabilne i mocne utrzymanie nowego zęba.W naszym gabinecie wszczepienie pojedynczego implantu dentystycznego zajmuje zazwyczaj około jednej godziny.Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Wszczepiony implant wymaga zagojenia i połączenia z kością (osteointgracja). Zajmuje to około 3-4 miesiące w żuchwie i 5-6 miesięcy w szczęce . W tym czasie, implant jest całkowicie ukryty pod dziąsłem. Kiedy czas gojenie minie, a implant jest stabilnie zintegrowany z kością, rozpoczyna się część protetyczną.
Marki i specjalizacje
MEDYCYNA ESTETYCZNA:

Medycyna estetyczna to jedna z najmłodszych dziedzin medycyny, skupiona na tym, by na dłużej zatrzymać witalny, świeży wygląd skóry. Zwalczając oznaki starzenia się naszego ciała – bo zabiegi nie dotyczą jedynie twarzy, szyi i dekoltu, ale na przykład także dłoni – medycyna estetyczna poprawia komfort naszego życia, zwalcza kompleksy, wpływa na samopoczucie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń