Art-Bud Budownictwo Artur Kozera

Budowa domu od fundamentów, po więźbę dachową i wykończenie mieszkania

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Warszawska 31/4, 25-518 Kielce świętokrzyskie
(15 opinii) napisz opinię
Art-Bud Budownictwo Artur Kozera
ul. Warszawska 31/4, 25-518 Kielce świętokrzyskie
NIP
6572811694
Telefon
Art-Bud Budownictwo Artur Kozera

Informacje

Opis działalności firmy Art-Bud Budownictwo Artur Kozera w Kielce
Firmę Art-Bud założyliśmy na terenie Kielc. Zajmujemy się budową obiektów mieszkalnych pod klucz. Właścicielem firmy jest Artur Kozera. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy budowlanej Art-Bud zajmujemy się wznoszeniem obiektów jedno- i wielorodzinnych, od fundamentów, po elewacje i dach. Wszystkie projekty, które realizujemy, są zgodne z aktualnymi normami budowlanymi. Oferujemy przystępne terminy dla każdego Klienta. Budową domów zajmujemy się na terenie całego kraju.

Budowa domów pod klucz, obejmuje wznoszenie fundamentów, stawianie ścian nośnych i stropów, a także budowę konstrukcji więźby dachowej, montaż pokrycia dachowego, czy budowę schodów.

Korzystamy z takich materiałów budowlanych jak:
- cegły,
- cegły klinkierowe,
- cegły czerwone,
- płyty kartonowo-gipsowe,
- styropian,
- wełna mineralna,
- folie fundamentowe,
- zaprawy budowlane.

Zajmujemy się pracami elewacyjnymi i docieplamy budynki. Wykańczamy wnętrza w stylu klasycznym i nowoczesnym. Oferujemy również budowę budynków gospodarczych i domków letniskowych. Sami sprzedajemy liczne materiały budowlane. Oferujemy jedynie wysoką jakość produktów.

Zapraszamy do kontaktu - firma budowlana Art-Bud z Kielc.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Art-Bud Budownictwo Artur Kozera z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(15 opinii) napisz opinię
A
anonim
Gołym okiem widać, że opinie pisze ten sam człowiek w odstępie 2-3 miesięcznym.
J
Jan
Super ekipa i bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało. Wszystkie czynności były ze mną na bieżąco konsultowane. Panowie spisali się na medal.
J
Jarosław
Cenię sobie usługi tej firmy, bo naprawdę wiedzą, co robią. Ze wszystkimi pracami remontowymi wyrobili się terminowo, a co najważniejsze — wykonali je starannie i dokładnie.
N
Nadia
Jestem osobą nieufną i wymagającą. Mój mąż namówił mnie do skorzystania z usług tej firmy. Byłam szczerze zaskoczona gdy zobaczyłam prace remontowe, jakie wykonali. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Co więcej, wzięli pod uwagę wszystkie moje uwagi. Jestem pozytywnie zaskoczona.
D
Dawid
Już od pewnego czasu planowaliśmy z żoną budowę domu. Jednak jest to bardzo duże i odpowiedzialne przedsięwzięcie, dlatego nie wiedzieliśmy jaką firmę poprosić. Byliśmy bardzo nieufni, gdyż baliśmy się, że włożymy dużo pieniędzy, a ktoś nie wykona dobrze swojej pracy. W końcu z pomocą przyszedł mi mój kolega, który polecił tę firmę. Naprawdę rzetelni i terminowi ludzie. Swoje obowiązki wykonali fenomenalnie! Dziś mieszkamy w nowym domu i jesteśmy wdzięczni za całą pracę!
K
Kinga
Mają rękę do prac budowlanych. Wszystkie ściany są idealnie proste, gładkie i pięknie wykończone. Firma wykonała wszystkie prace jako generalny wykonawca. Polecam!
M
Magdalena
Zrealizowali każdy szczegół projektu budowlanego, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zadbali o wysoką jakość materiałów budowlanych i terminowe wykończenie mieszkania.
L
Leszek
Można na nich liczyć, jeżeli chodzi o terminową realizację. Sami dostarczają też sporą część materiałów budowlanych. Kupiliśmy od nich np. folię fundamentową i cement w bardzo przystępnej cenie ze zniżką.
K
Karolina
Świetna ekipa budowlana. Od razu wykończyli dla nas całe mieszkanie. Łazienka w szczególności prezentuje się świetnie. Ekipa ułożyła kafelki we wzór, o który prosiliśmy. Podłączyli hydraulikę, wannę i zlew. W całym domy zamontowali elektrykę. Kompleksowa obsługa.
Ł
Łukasz
Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Dom został od razu ocieplony wełną mineralną. Panowie pilnowali porządku na budowie i zakończyli całą budowę na czas. Bez pomyłek ani zbędnych poprawek. Jestem bardzo zadowolony!
I
Ireneusz
Firma Art-Bud zrealizowała nasz projekt na budowę domu jednorodzinnego. Zajęli się dosłownie wszystkim, od fundamentów, aż po budowę więźby dachowej i położenie dachówki. Podłączyli nam wszystkie instalacje sanitarne. Wszystkie elementy zostały zamontowane zgodnie z prawem budowlanym. Konstrukcja obiektu jest solidna i bezpieczna.
K
Klient
Firma Pana Kozery oferuje świadczenie usług w najniżej z możliwych jakości. Stosuje ukradkiem najtańsze materiały, unika usuwaniu usterek budowlanych, obiecuje szybką reakcję, po czym po mijają miesiące i brak odzewu z jego strony. Pracownicy Pana Kozery również pozostawiają wiele do życzenia (worki butelek i puszek po alkoholu na budowie), pijani pracownicy i kierownik budowy w trakcie wykonywania robót budowlanych. Z całą odpowiedzialnością nie polecam korzystania z usług tej firmy
P
Pablo
Współczuję pracownikom wszystko z krzyża brak normalnych warunków czyli szatni ..itp Tak zwany kierownik bez uprawnień Józef szkoda gadać .. A BHP w tej pracy nie obowiązuje ludzie ryzykują zero zabezpieczeń dziwię się że jeszcze inspekcja pracy na to nic nie reaguje wykorzystywanie pracownika za marne pieniądze... Ludzie pracują na czarno... Szkoda gadać...
S
Stażystka
Solidna firma, bardzo miłe szefostwo, świetna atmosfera między pracownikami. Serdecznie polecam!
D
F
S
Dobra firma sam w niej pracuj.
Dobra firma. Sam w niej pracuje.

Słowa kluczowe