Lpg System

Instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu. BRC CZAKRAM.

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Warszawska 428, 25-414 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Lpg System
ul. Warszawska 428, 25-414 Kielce świętokrzyskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Lpg System

Informacje

Opis działalności firmy Lpg System w Kielce
Montażem instalacji gazowych zajmuję się od 2000 roku. Od początku współpracujemy z firmą Czakram. Specjalizujemy się i serwisujemy instalacje włoskiej firmy BRC. Nasza firma pozytywnie przeszła kontrolę Instytutu Transportu Samochodowego. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia, homologacje i zaświadczenia na montaż instalacji gazowych.
Produkty i usługi
BRC jest włoską firmą i wiodącym producentem instalacji LPG. My od ponad 20 lat zajmujemy się jej serwisowaniem. Biorąc systematycznie udział w szkoleniach i prezentacjach poszerzamy własną wiedzę i doświadczenie. Nasza firma pozytywnie przeszła kontrolę Instytutu Transportu Samochodowego. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia, homologacje i zaświadczenia na montaż instalacji gazowych. Wszystkie te cechy stanowią dla naszych Klientów potwierdzenie wysokiej jakości jaką oferujemy. Zajmujemy się również montażem haków holowniczych firmy Imioła Hakpol.

W ofercie zakładu znajdą Państwo również:
* Instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu fazy lotnej,
* Instalacje gazowe tradycyjne mieszalnikowe,
* Haki holownicze.

System SEQUENT DIRECT INJECTION (SDI) jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (np: FSI, GDI). Powstał on na bazie sprawdzonej i znanej rodziny systemów SEQUENT, zachowując ich główne cechy tj. spójne komponenty oraz prostota montażu i programowania. System SDI został opracowany indywidualnie dla danego typu silnika. Stosowany jest do samochodów 4 cylindrowych wolnossących lub turbodoładowanych o mocy max. do 200 kW (272 KM). Innowacją w tym systemie jest centrala sterująca SDI, która łączy w sobie funkcję emulacji oraz okresowego włączania wtryskiwaczy benzynowych zapewniając ich chłodzenie i tym samym zapobiegając przed uszkodzeniem. System SEQUENT PLUG&DRIVE jest najnowszym i najbardziej rozwiniętym systemem gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Powstał on na bazie znanych i sprawdzonych podzespołów rodziny systemów SEQUENT tj: reduktora Genius MB, wtryskiwaczy BRC wraz z listwą RAIL oraz przełącznika MICRO. Nowość stanowią: centrala gazowa PLUG&DRIVE oraz czujnik ciśnienia i temperatury gazu umieszczony na listwie RAIL.
Marki i specjalizacje
SEQUENT 24.11 jest najnowszym i zarazem najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie doskonale znanego i sprawdzonego systemu. Funkcja VSR umożliwiającą dotryskiwanie małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie. Funkcja ta ma na celu zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem w samochodach borykających się z tym problemem. Funkcja Warm Up Injector - umożliwiająca podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie.
Certyfikaty

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Andrzej
Solidna firma - Polecam!
M
Marcin
dobry fachowiec
S
I
Szymon Iveco
polecam
S
Szymon
ok!!!!!