Lpg System

Instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu. BRC CZAKRAM.

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Warszawska 428, 25-414 Kielce świętokrzyskie
(7 opinii) napisz opinię
Lpg System
ul. Warszawska 428, 25-414 Kielce świętokrzyskie
NIP
9590664354
Telefon
Lpg System

Informacje

Opis działalności firmy Lpg System w Kielce
Jako Lpg System funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się montażem instalacji gazowych. Właścicielem firmy jest Grzegorz Zagniński. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie samochodowych instalacji gazowych. Od początku działalności współpracujemy z firmą Czakram. Specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji włoskiej firmy BRC, która jest wiodącym producentem instalacji LPG.

Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia, homologacje i zaświadczenia na montaż instalacji gazowych. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach i prezentacjach, poszerzając własną wiedzę i umiejętności. Pozytywnie przeszliśmy kontrolę Instytutu Transportu Samochodowego.

Instalacja LPG przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim odgrywa istotną rolę w ekologii. Stosowanie gazu płynnego w porównaniu z benzyną, powoduje zdecydowane zmniejszenie poziomu emisji toksycznych substancji do atmosfery. Kolejnym plusem jest to, że gaz jest zdecydowanie tańszy niż ropa. Dodatkowo instalacje starszych generacji mogą powodować obniżenie osiągów silnika podczas pracy na etylinie i LPG.

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

- instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu fazy lotnej,
- instalacje gazowe tradycyjne mieszalnikowe,
- haki holownicze.

Najnowocześniejszy system sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczony jest do samochodów 3- i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Posiada takie funkcje jak VSR, Warm Up Injector i Start&Stop. Odpowiadają one kolejno za zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem, podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie oraz redukcję zanieczyszczeń i zużycie benzyny.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Lpg System z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
K
Konrad
Zamontowanie instalacji gazowej lpg w moim samochodzie było strzałem w dziesiątkę! Jestem pod wrażeniem.
A
Arek
Po wielu latach w końcu przerzuciłem się na samochód na gaz. Jestem bardzo z tego zadowolony, zdecydowanie sporo oszczędzam. Serdecznie polecam!
A
Andrzej
Solidna firma - Polecam!
M
Marcin
dobry fachowiec
S
I
Szymon Iveco
polecam
S
Szymon
ok!!!!!
S
Samul
W pełni profesjonalna i rzetelna firma. Instalacja BRC Sequent, którą zakładałem u Pana Grzegorza spisuje się bardzo dobrze, jest bardzo starannie wykonana. Mam nadzieję, że będzie mi służyć jeszcze przez bardzo długi czas. Pozdrawiam.