Lpg System

Instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu. BRC CZAKRAM.

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Warszawska 428, 25-414 Kielce świętokrzyskie
(7 opinii) napisz opinię
Lpg System
ul. Warszawska 428, 25-414 Kielce świętokrzyskie
NIP
9590664354
Telefon
Lpg System

Informacje

Opis działalności firmy Lpg System w Kielce
Jako Lpg System funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się montażem instalacji gazowych. Właścicielem firmy jest Grzegorz Zagniński. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie samochodowych instalacji gazowych. Od początku działalności współpracujemy z firmą Czakram. Specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji włoskiej firmy BRC, która jest wiodącym producentem instalacji LPG.

Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia, homologacje i zaświadczenia na montaż instalacji gazowych. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach i prezentacjach, poszerzając własną wiedzę i umiejętności. Pozytywnie przeszliśmy kontrolę Instytutu Transportu Samochodowego.

Instalacja LPG przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim odgrywa istotną rolę w ekologii. Stosowanie gazu płynnego w porównaniu z benzyną, powoduje zdecydowane zmniejszenie poziomu emisji toksycznych substancji do atmosfery. Kolejnym plusem jest to, że gaz jest zdecydowanie tańszy niż ropa. Dodatkowo instalacje starszych generacji mogą powodować obniżenie osiągów silnika podczas pracy na etylinie i LPG.

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

- instalacje gazowe sekwencyjnego wtrysku gazu fazy lotnej,
- instalacje gazowe tradycyjne mieszalnikowe,
- haki holownicze.

Najnowocześniejszy system sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczony jest do samochodów 3- i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Posiada takie funkcje jak VSR, Warm Up Injector i Start&Stop. Odpowiadają one kolejno za zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem, podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie oraz redukcję zanieczyszczeń i zużycie benzyny.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Lpg System z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Aktualności

SDI

17.11.2022

System Sequent Direct Injection to najnowocześniejszy system sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej. Przeznaczony jest on do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Zawiera spójne komponenty, prostotę montażu i programowania. System stosowany jest do samochodów 4 cylindrowych wolnossących bądź turbodoładowanych o mocy max. do 200 kW.

Tankowanie

09.09.2022

Jedną z podstawowych korzyści instalacji gazowej lpg w samochodzie jest ekologia. Zastosowanie płynnego gazu w porównaniu z benzyną powoduje znaczne zmniejszenie poziomu emisji toksycznych substancji do atmosfery. W LPG nieobecne są najniebezpieczniejsze produkty spalania, czyli bezwodnik siarkawy i ołów.

Samochód na gaz

28.07.2022

Instalacja samochodu na gaz składa się z wielu elementów. Należą do nich między innymi zbiornik LPG, osprzęt zbiornika, wlew paliwa, regulator przepływu, reduktor, czyli parownik oraz elektromagnetyczny zawór odcinający. Samochód posiadający tego rodzaju instalację bez problemu można tankować na stacjach benzynowych przy dystrybutorze z autogaz.

Instalacja gazowa lpg

12.05.2022

Instalacja gazowa LPG cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na oszczędność. Litr autogazu może być tańszy od tradycyjnej benzyny nawet o połowę! Dodatkowo jazda autem na gaz jest ekonomiczniejsza i wydajniejsza. Ponadto samochód porusza się znacznie ciszej, a praca silnika jest płynniejsza.

Tankowanie lpg

22.03.2022

LPG to mieszanina gazów ropopochodnych, które wykorzystuje się do napędu silników pojazdów samochodowych różnych typów, w tym osobowych, ciężarowych i autobusów. Stosowany jest również w maszynach i urządzeniach napędzanych silnikami spalinowymi. Ten rodzaj paliwa charakteryzuje się dużą odpornością na spalanie stukowe.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Konrad
Zamontowanie instalacji gazowej lpg w moim samochodzie było strzałem w dziesiątkę! Jestem pod wrażeniem.
A
Arek
Po wielu latach w końcu przerzuciłem się na samochód na gaz. Jestem bardzo z tego zadowolony, zdecydowanie sporo oszczędzam. Serdecznie polecam!
A
Andrzej
Solidna firma - Polecam!
M
Marcin
dobry fachowiec
S
I
Szymon Iveco
polecam
S
Szymon
ok!!!!!
S
Samul
W pełni profesjonalna i rzetelna firma. Instalacja BRC Sequent, którą zakładałem u Pana Grzegorza spisuje się bardzo dobrze, jest bardzo starannie wykonana. Mam nadzieję, że będzie mi służyć jeszcze przez bardzo długi czas. Pozdrawiam.