"Ag-Bud" Lilly Agnieszka Kołaczyńska i Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Wesoła 13/15 lok. 1, 25-305 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
NIP
9481668844
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Ag-Bud" Lilly Agnieszka Kołaczyńska i Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane jest Salony i gabinety kosmetyczne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kielce w województwie świętokrzyskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Ag-Bud" Lilly Agnieszka Kołaczyńska i Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane poprzez telefon: 604 256... .
Z przedstawicielem firmy "Ag-Bud" Lilly Agnieszka Kołaczyńska i Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 25-305 Kielce ul. Wesoła 13/15 lok. 1,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Ag-Bud" Lilly Agnieszka Kołaczyńska i Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.