Ms Smile Stomatologia I Medycyna Estetyczna

Szeroki wybór zabiegów medycyny estetycznej

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Wesoła 44, 25-363 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Ms Smile Stomatologia I Medycyna Estetyczna
ul. Wesoła 44, 25-363 Kielce świętokrzyskie
Strona www
Telefon
Ms Smile Stomatologia I Medycyna Estetyczna

Informacje

Opis działalności firmy Ms Smile Stomatologia I Medycyna Estetyczna w Kielce
MS Smile znajduje się Kielcach i od 2005 roku jest miejscem, gdzie można skorzystać z pomocy stomatologicznej oraz licznych zabiegów medycyny estetycznej. Przedstawiamy Państwu mgr Sylwię Jarząbek - kosmetolog, która potrafi wydobyć piękno z każdego...
Produkty i usługi
MS Smile to klinika, gdzie specjaliści medycyny estetycznej wykonują zabiegi na ciało i twarz. Mgr Sylwia Jarząbek jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie studiowała na kierunku kosmetologia. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych (Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej) na kierunku kosmetologia estetyczna. By podnosić swoje kwalifikacji mgr Sylwia Jarząbek regularnie bierze udział w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych z dziedziny medycyny estetycznej. Aktualnie jest doktorantką w Zakładzie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadzi też tam zajęcia ze studentami.
Mgr Sylwia Jarząbek jest niezwykle otwartą, życzliwą i uśmiechnięta osobą. Łatwo i szybko nawiązuje kontakt z Pacjentem. Swoją pracę traktuje jako pasję, jest przy tym wyjątkowo dokładna i dociekliwa. Pacjent i Jego zdrowie jest priorytetem. W klinice MS Smile mgr Sylwia Jarząbek wykonuje zabiegi pielęgnujące na twarz i ciało. Głównie zajmuje się mezoteriapią mikroigłową. Szczególnie poleca mikronakłuwanie skóry za pomocą Dermapen 4. Pracuje również laserem Alma Remove Baby, który jest obecnie najskuteczniejszym do depilacji. Zasada jest jedna: każda Pacjentka i każdy Pacjent ma czuć się zaopiekowany i dopieszczony.

W MS Smile zajmują się również odmładzaniem skóry, usuwaniem jej niedoskonałości oraz modelowaniem ciała. Służy do tego m.in. urządzenie emitujące ultradźwięki, nadające się użycia w okolicach oczu, podbródka, ust i na innych partiach ciała. Ponadto w MS Smile używany jest laser usuwający przebarwienia i inne niedoskonałości skórne, w tym zmarszczki, blizny i naczynka. Poprawę wyglądu skóry i to niezależnie czy chodzi o twarzy, czy też inne części ciała zapewnia również termolifting. Inne zabiegi, którym można się poddać w gabinetach kliniki to:
-powiększanie ust,
-kwas hialuronowy,
-nici hialuronowe,
-lifting wolumetryczny,
-fototerapia,
-mezoterapia igłowa.


Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Ms Smile Stomatologia I Medycyna Estetyczna z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Ania
Domowa atmosfera i pełen profesjonalizm - polecam