Pro-Agro S.C. R. Kot P. Skrzyniarz Ł. Wcisło A. Szydłowski

Szeroki wybór artykułów ogrodniczych

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Wikaryjska 1, 25-255 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 15:00
Niedziela 10:00 - 15:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pro-Agro S.C. R. Kot P. Skrzyniarz Ł. Wcisło A. Szydłowski

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Pro-Agro zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży szerokiego asortymentu ogrodniczego już od 2013 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kielcach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Sklepie Pro-Agro działamy prężnie już od niemal dekady. Głównym profilem naszej działalności jest ogrodnictwo. Znajdą u nas Państwo wszystko to, co jest potrzebne do ogrodu.

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór kwiatów. Oferujemy kwiaty rabatowe, domowe i balkonowe. Można u nas znaleźć aksamitki, pelargonie, niecierpki, storczyki, jukki, krotony, paprocie, wrzosy, wrzośce, różaneczniki, azalie, surfinie, pelargonie, kocanki oraz petunie. Mamy także róże krzaczaste i pnące, iglaki, pnącza, trawy oraz drzewa i krzewy owocowe.

Mamy też w ofercie sprzęt ogrodniczy. Oferujemy między innymi:

- grabie,
- łopaty,
- szpadle,
- widły,
- motyczki,
- siekiery,
- opryskiwacze i zraszacze,
- węże ogrodowe.

Sprzedajemy także nawozy płynne i granulowane, środki ochrony roślin oraz ukorzeniacze. Posiadamy również podłoża i torfy do kwiatów ozdobnych, krzewów oraz warzyw, a także żwirek ogrodowy. Ponadto oferujemy folię kiszonkarską i ogrodową.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi szeroki wybór doniczek. Posiadamy doniczki zewnętrzne oraz wewnętrzne. Polecamy doniczki ceramiczne i plastikowe. Mamy także osłonki. Wszystkie artykuły dostępne są w wielu rozmiarach i stylach.

W ofercie posiadamy produkty od renomowanych producentów. Są to między innymi Planta, Agrecol, Agrosimex, Ogród Start, Azofoska, Biopon, Bros, Form Plastic, Fructus, Happs oraz Hol Las. Oferujemy także artykuły Hunter, Grupa Inko, Kropp, Kwazar, Lamela, Marma Polskie Folie, Marolex, Ogrodnik, Ramp, Siarkopol, Sumin, Target oraz Sprayer.

Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Przy większych zamówieniach oferujemy darmową dostawę zakupionych produktów.

Więcej informacji na temat naszej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, jędrzejowski, kielecki, konecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, skarżyski, starachowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń