Atlant JB Siatki i systemy ogrodzeniowe

Produkcja i sprzedaż ogrodzeń

Bramy i ogrodzenia
ul. Zagórska 103, 25-346 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Atlant JB Siatki i systemy ogrodzeniowe

Informacje

Opis działalności
Atlant JB to firma z Kielc, założona w 1992 roku. Przedsiębiorstwo Jerzego Bednarskiego zajmuje się produkcją ogrodzeń oraz siatek różnego rodzaju. Można je nabyć odwiedzając sklep internetowy.
Produkty i usługi
Siatki to materiały powszechnie używane do budowy ogrodzeń, ale ich zastosowanie jest znacznie szersze. Miejscem, gdzie najlepiej kupić siatki jest sklep firmy Atlant JB, która od niemal 30 lat produkuje siatki oraz akcesoria i narzędzia potrzebne do ich montażu. Dostępne produkty wyróżniają się wytrzymałością, dzięki czemu dobrze zabezpieczają granice prywatnych nieruchomości mieszkalnych, zakładów przemysłowych, pól uprawnych i lasów. W ofercie znajdują się zarówno siatki ze stali ocynkowanej, jak i siatki z tworzyw sztucznych o oczkach różnej wielkości. Oferta obejmuje:
-siatki drobne tkane,
-siatki hodowlane,
-siatki rombowe,
-siatki karbowane,
-siatki leśne,
-sita do suszarni,
-siatki maskujące,
-siatki zgrzewane w rolkach,
-siatki rybackie.

Dostępne są też żabianki, siatki rabatowe i słupki oraz inne elementy używane podczas montażu, np. spinki i klipsy. Klienci firmy w sklepie znajdą także ogrodzenia panelowe wraz z furtkami i siatki pszczelarskie.

Więcej informacji o sprzedawanych przez Atlant JB produktach znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jerzy
od lat - solidność w obecności na rynku