Atento Anna Kuźniar-Pindral

Szkolenia bhp i ppoż

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Zagórska 136, 25-362 Kielce, woj. świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atento Anna Kuźniar-Pindral
ul. Zagórska 136, 25-362 Kielce, woj. świętokrzyskie
NIP
6572440476
Telefon
Atento Anna Kuźniar-Pindral

Informacje

Opis działalności firmy Atento Anna Kuźniar-Pindral w Kielce
Właścicielką naszej firmy jest Anna Kuźniar-Pindral. Siedziba znajduje się w Kielcach. Świadczymy usługi w zakresie bhp i ochrony ppoż.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi bhp. Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Na każdego przedsiębiorcę nakładane są obowiązki związane z bhp i ochroną ppoż, które dotyczą nie tylko pracowników i wykonywanej przez nich pracy, ale też narzędzi i stanowisk pracy oraz całych obiektów. Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie w tym zakresie, oferując między innymi kursy i szkolenia bhp.

Proponujemy:

- wstępne i okresowe szkolenia BHP dla pracowników i kadry zarządzającej,
- wstępne i okresowe szkolenia z ochrony PPOŻ dla pracowników i kadry zarządzającej,
- audyty BHP i PPOŻ,
- doradztwo w zakresie BHP i bezpieczeństwa PPOŻ,
- sporządzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego,
- sporządzanie instrukcji stanowiskowych,
- sporządzanie regulaminów BHP i bezpieczeństwa PPOŻ.

Dodatkowo oferujemy nadzór bhp i ppoż, w ramach którego sporządzamy rejestry i prowadzimy sprawy związane z wypadkami w pracy.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Atento Anna Kuźniar-Pindral z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Aktualności

Specjalista od bhp

12.07.2024

Oferta firmy prowadzonej przez Annę Kuźniar-Pindral obejmuje usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Należą do nich między innymi wstępne i okresowe szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej, audyty i szkolenia stanowiskowe. Firma sporządza też regulaminy bhp i bezpieczeństwa ppoż, a także instrukcje stanowiskowe i oceny ryzyka zawodowego.

Bhp i ppoż

17.05.2024

Planujesz szkolenia bhp i ppoż dla Twoich pracowników? Szukasz kompetentnej osoby, która je przeprowadzi? W takim razie skorzystaj z oferty Anny Kuźniar-Pindral. Oferuje ona profesjonalne szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników i kadry zarządzającej. Oprócz tego przeprowadza audyty, szkolenia stanowiskowe i doradza w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Audyt bhp i ppoż

12.03.2024

Anna Kuźniar-Pindral jest wykwalifikowaną specjalistką bhp i ppoż. Zajmuje się prowadzeniem wstępnych i okresowych szkoleń w tym zakresie zarówno dla pracowników, jak i kadry zarządzającej. Oferuje także audyty, szkolenia stanowiskowe, doradztwo, a także instrukcje stanowiskowe i oceny ryzyka zawodowego.

Gaśnica i kask

08.01.2024

Firma prowadzona przez Annę Kuźniar-Pindral oferuje między innymi wstępne i okresowe szkolenia ochrony przeciwpożarowej. Prowadzone są one dla pracowników oraz kadry zarządzającej. W takich szkoleniach muszą uczestniczyć nowozatrudnione osoby, a także pracownicy z dłuższym stażem pracy. Dodatkowo firma prowadzi szkolenia stanowiskowe.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

07.11.2023

Wstępne i okresowe szkolenia bhp oferowane są przez firmę Anny Kuźniar-Pindral. Kursy prowadzone są zarówno dla pracowników, jak i kadry zarządzającej. W ofercie znajdują się też szkolenia stanowiskowe, audyty bhp i ppoż oraz instrukcje stanowiskowe i oceny ryzyka zawodowego. Firma zapewnia również nadzór bhp i ppoż, w ramach którego sporządza niezbędne rejestry i prowadzi sprawy związane z wypadkami w pracy.

Ocena ryzyka zawodowego

06.09.2023

Ocena ryzyka zawodowego skupia się na dokładnym określeniu, czy w miejscu pracy znajduje się coś, co może zaszkodzić bądź wyrządzić krzywdę pracownikowi. Na jej podstawie można zweryfikować, czy pracodawca zastosował odpowiednie środki ograniczające zagrożenia. Jeśli nie spełnił warunków, zleca się ich zastosowanie.

Szkolenia dla pracowników

09.07.2023

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego dotyczy zasad bezpieczeństwa pożarowego i obowiązków pracowników w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Powinna ona być aktualizowana co najmniej raz na dwa lata, bądź w przypadku zmiany sposobu użytkowania obiektu lub procesu technologicznego, pod warunkiem że wpływają one na zmianę warunków ochrony ppoż.

Ochrona przeciwpożarowa

10.05.2023

Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej powinny zostać przeprowadzone u każdego nowozatrudnionego pracownika. Musi on być zapoznany z przepisami i instrukcjami przeciwpożarowymi, jakie obowiązują w danym budynku. Pracownikom należy też przekazać wiedzę na temat zasad ewakuacji i obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego.

Ochrona ppoż

21.03.2023

Ochrona przeciwpożarowa w miejscu pracy to zespół działań, jakie podejmowane są w celu ochrony zdrowia i życia pracowników. Każdy pracodawca zobowiązany jest do przeprowadzenia odpowiednich szkoleń z zakresu bhp i ppoż oraz przypominania o zasadach właściwego postępowania w przypadku zagrożenia takiego jak pożar czy wypadek.

BHP

06.01.2023

Bezpieczeństwo i higiena pracy to nic innego, jak zbiór zasad, który określa sposób wykonywania pracy oraz zapewniania pracownikom warunków pracy. Każdy przedsiębiorca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne środowisko pracy, chroniąc ich zdrowie i życie. Musi on też reagować na potrzeby w zakresie bhp i podejmować odpowiednie działania w przypadku zagrożenia.

Szkolenia bhp

29.11.2022

Anna Kuźniar-Pindral jest właścicielką firmy, zajmującej się przeprowadzaniem wstępnych i okresowych szkoleń BHP i PPOŻ dla pracowników i kadry zarządzającej. Pomaga przedsiębiorcom w spełnieniu wszystkich obowiązków, jakie nakładanie są na nich przez prawo. Skupiają się one przede wszystkim na pracownikach, wykonywanej przez nich pracy oraz narzędziach i stanowiskach pracy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń