Alibus Przewóz Osób

Niemcy- Holandia-Belgia Tanio Bezpiecznie - Pod wskazany Adres

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Buska 17 lok. 11, 28-136 Nowy Korczyn świętokrzyskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
530 145 035
530234416
Adres korespondencyjny
ul. Buska 17 lok. 11, 28-136 Nowy Korczyn świętokrzyskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą z doświadczeniem specjalizującym się w przewozach międzynarodowych. Oferujemy Państwu przewozy „od drzwi do drzwi” na trasie Polska, Niemcy, Belgia, Holandia.

Nasi kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, poczuciem humoru i profesjonalizmem. Posiadamy busy wyposażone w klimatyzacje, dvd.

Dbamy o Naszych Klientów dlatego proponujemy Państwu szeroką gamę upustów: rabaty za płatność z góry i za zakup biletu w obie strony oferujemy również.
Opis działalności
FIRMA ALIBUS PRZEWÓZ OSÓB - ORGANIZUJE MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT OSÓB NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Kierunek -Niemcy ,Holandia i Belgia
Produkty i usługi
BEZPIECZEŃSTWO - KOMFORT - ODPOWIEDZIALNOŚĆTymi słowami pasażerowie oraz klienci określają najczęściej usługi firmy ALIBUS. Jest to dla nas duże wyróżnienie, na które staramy się uczciwie pracować od wielu lat. Poziom oferowanych przez nas usług jest rezultatem naszego własnego doświadczenia oraz europejskich standardów.

Posiadamy koncesję Ministerstwa Transportu na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób. Oferujemy przewozy do Holandii, Niemiec oraz Belgii.

Ważny jest dla nas komfort jazdy, dlatego dysponujemy wygodnymi busami wyposażonymi w klimatyzację, regulowane fotele. Wszystkie pojazdy w naszej firmie są nowoczesne i sprzyjają dalekim podróżom. Busy do Holandii, busy do Niemiec, busy do Belgii tym się zajmujemy.

Dodatkowo nasi pasażerowie zawsze mogą liczyć na troskliwą opiekę kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz doświadczeniem.

PRZEWÓZ KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli wybierasz się do Holandii, Niemiec lub Belgii na urlop lub do pracy to z pewnością często masz problem z transportem. Dlatego mamy przyjemność zaprosić Cię do skorzystania z naszych usług.

PRZEWÓZ GRUP ZORGANIZOWANYCH

Nasza firma stara się dopasować do potrzeb istniejących na rynku. Dlatego swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm i grup zorganizowanych.

Wynajmujemy busy na: przewozy wycieczkowe, przewozy na uroczystości, wydarzenia sportowe, pielgrzymki, spotkania rodzinne.

Dla firm oferujemy również przejazdy: na szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne.

TRANSPORT PACZEK I KORESPONDENCJI

Zapraszamy do skorzystania z usług Naszej firmy
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
2019-02-05 09:28:19
Polecam !!!
K
K.A.
2018-04-17 12:30:38
Polecam firme Alibus. Doskonała i sympatyczna obsługa przewozowa.

Słowa kluczowe