Adrian Dębski Sandblast FU

Kompleksowe sodowanie bram, ogrodzeń i konstrukcji metalowych

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
28-136 Winiary Dolne 57 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adrian Dębski Sandblast FU

Informacje

Opis działalności
Firma usługowa Sandblast ma swoją siedzibę w Winiarach Dolnych, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Adrian Dębski. Działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku, ale posiadamy duże doświadczenie na rynku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach w zakresie oczyszczania strumieniowo-ściernego, które wykonujemy przy użyciu profesjonalnych technik oraz wysokojakościowego sprzętu.

Wykonujemy:
- sodowanie,
- piaskowanie,
- szkiełkowanie.

Zajmujemy się obróbką bram, ogrodzeń, konstrukcji metalowych i zbiorników. Piaskujemy, sodujemy i szkiełkujemy felgi aluminiowe i stalowe, ramy motocykli, rowerów, ramy samochodów i przyczep, a także całe maszyny rolnicze i przemysłowe. Zajmiemy się też elewacjami, belkami, deskami oraz aluminium, drewnem i cegłami. Zadbamy też o cegłę, granit, kostkę brukową, piaskowiec.

Oferujemy czyszczenie karoserii, zajmujemy się usuwaniem rdzy, farby i wykwitów. Pozbędziemy się również graffiti oraz przypaleń.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo, gwarantujemy terminową realizację wszelkich powierzonych nam zadań oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń