P.P.H.U. "Sara" Paweł Fiuk

Solidne i wytrzymałe rolety i moskitiery

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. 11 Listopada 112, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
P.P.H.U. "Sara" Paweł Fiuk

Informacje

Opis działalności
W firmie Sara zajmujemy się produkcją solidnych rolet i moskitier. Działamy od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Jędrzejowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Osoba decyzyjną jest Paweł Fiuk. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Produkty i usługi
Poszukujesz stylowych rolet? A może nie chcesz, aby Twój spokój zakłócały owady? W takim razie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Sara to firma, w której zajmujemy się produkcją stylowych rolet i moskitier, dzięki którym uchronisz się przed nadmierną ilością promieni słonecznych oraz nieproszonych gości. Jesteśmy nowoczesną firmą, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie estetyczne modele, które z pewnością wpiszą się w ogólną stylistykę Twojego domu bądź mieszkania. Dzięki niemalże 25-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta – jest to również zasługa rozbudowanej oferty.

W ramach naszej działalności, zajmujemy się wytwarzaniem takich produktów, jak między innymi:
- rolety materiałowe,
- rolety plisowane,
- rolety zewnętrze,
- rolety dzień-noc,
- rolety do okien dachowych,
- moskitiery okienne,
- moskitiery drzwiowe.

Podczas produkcji korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, a sam proces kontrolujemy na każdym jego etapie - wszystko w trosce o zadowolenie klienta. Dysponujemy rozbudowanym technologicznie parkiem maszyn, dzięki któremu proces produkcyjny idzie sprawnie i bezawaryjnie. Poza gotowymi produktami oferujemy również takie robione na zamówienie – według wymiarów podanych przez klienta.

Nasze produkty można kupić w naszym sklepie stacjonarnym, bądź wygodnie i bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby, które doskonale znają się na swojej pracy. Gwarantujemy pomoc i doradztwo, w momencie gdy nie będziesz mógł się zdecydować na konkretny model – wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie,

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Szymon
polecam
S
Szymon
ok!!!!!!!!!!!!!!!