Zakład Techniki Grzewczej i Serwisu Palników

ZTGiSP - technika grzewcza

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. 11 Listopada 45, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela 08:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Zakład Techniki Grzewczej i Serwisu Palników

Informacje

O nas
Zakład Techniki Grzewczej i Serwisu Palników działa na rynku od roku 1999, od samego początku jesteśmy firmą prywatną oferującą usługi na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo powstało w Jędrzejewie, mieście zlokalizowanym w województwie świętokrzyskim jednak dziś działamy na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu energetyki przemysłowej. Do naszych Klientów należą zarówno osoby prywatne jak i instytucje publiczne. Bez względu na typ obsługiwanego Klienta każde zlecenie traktujemy równie poważnie i realizujemy je w sposób sumienny i terminowy.

Przez ponad 20 lat obecności na rynku zgromadziliśmy wysoce wykwalifikowaną kadrę posiadającą ogromne doświadczenie i liczne zezwolenia. W skład naszej firmy wchodzą takie działy jak zaopatrzenie, projekty, budowa i serwis kotłowni dzięki czemu przepływ zleceń i ich realizacja odbywa się w szybkim i spranym tempie.

Niepodważalnym plusem podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem są świadczone usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo oferuje całodobowy serwis palników różnego rodzaju działający na terenie całej Polski. Siedziba firmy znajduje się w Jędrzejewie w woj. świętokrzyskim. W naszej ofercie znajdą Państwo obsługę palników gazowych, olejowych, gazowo-olejowych i wiele innych pozycji. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na znaczne rozbudowanie oferty dzięki czemu znajdują się w niej dziś pozycje dopasowane do każdego Klienta. Podejmujemy się kompleksowego wykonania kotłowni gazowych i olejowych a zleceniodawcom towarzyszymy od samego rozpoczęcia planowania, poprzez projektowanie aż po zakończenie prac wykonawczych.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo gwarantujemy również całodobowy serwis działający na terenie całego kraju. Serwis, poza kotłowniami gazowymi i olejowymi, obejmuje również kotły parowe i wodne. Przedsiębiorstwu zlecić można również przeprowadzenie remontu i modernizacji palników i instalacji gazowych, olejowych oraz cieplnych.

Pozostała oferta:
- Serwis automatyki
- Laboratoryjne badanie emisji spalin
- Przeglądy instalacji gazowych
- Przygotowanie kotłów do rewizji wewnętrznej dla Urzędu Dozoru Technicznego
- Czyszczenie kotłów
- Wymiana urządzeń w kotłowni
- Budowa i sprzedaż szaf sterowniczych
- Sprzedaż palników
- Sprzedaż urządzeń automatyki

Wszystkie prace serwisowe i obsługowe odbywają się za pomocą nowoczesnego sprzętu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, jędrzejowski, skarżyski, starachowicki, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe