Bogdał Tomasz PHU Bato

Akcesoria drzwiowe, panele i parapety

Drzwi
ul. Konarskiego 3, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
517 834 454
Bogdał Tomasz PHU Bato

Informacje

Opis działalności
Nasza firma działa od 2010 roku. Założycielem jest Tomasz Bogdał. Siedziba znajduje się w Jędrzejowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów drzwiowych, paneli i parapetów wysokiej jakości.
Produkty i usługi
Nasza firma funkcjonuje od 2010 roku i od tamtej pory oferuje swoim klientom wysokiej jakości akcesoria drzwiowe. W ofercie mamy solidną, efektownie wykonaną stolarkę otworową. Nasz sklep internetowy proponuje także drzwi wewnętrzne, wejściowe i zewnętrze. Mamy także klamki i zamki. Uzupełnieniem oferty są panele podłogowe takich firm, jak Kronopol czy Tarkett. Są odporne na ścieranie i zarysowanie, są bardzo estetyczne, a ich wykonanie jest wysokiej jakości.

W naszym asortymencie znajdą Państwo także takie produkty, jak między innymi:
Boazeria,
- okucia meblowe,
- parapety,
- kłódki,
- klamki,
- zamki,
- panele ścienne,
- schody,
- bramy garażowe,
- bramy rolowane.

Cały czas poszerzamy naszą ofertę nowymi produktami. Każdy z nich pochodzi od sprawdzonego producenta, dlatego też ich jakość i funkcjonalność stoją na najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra czeka na Państwa, jest gotowa pomóc i doradzić w wyborze odpowiedniego produktu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Jędrzejowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Właścicielem jest Tomasz Bogdał. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
W
jacek witold
Nie polecam tę firmę. Sprzedano nam wadliwe drzwi wejściowe i nie uwzględnia reklamacji. Wada drzwi blacha wystaje poza ramę drzwi, powodując zaginanie się krawędzi dolnej drzwi, dodatkowo ostra krawędź powoduje niebezpieczeństwo skaleczenia się. Radzę unikać kontaktów z tą firmą. Firma niegodna polecenia. Odpowiedzialność za drzwi spychają na producenta. W tym wypadku powinni zgodnie z przepisami prawa sprawę załatwić sami. Tak tylko postępują ludzie o nieuczciwych zamiarach. Goście naciągnęli mnie na drzwi marnej jakości, chociaż chciałem przeznaczyć więcej pieniędzy na dobre drzwi. Pewnie mieli większą prowizję za sprzedaż tego bubla. Transport drzwi osobiście właściciel dostarczył zaganiając do dźwigania takiego ciężaru swoją żonę. Ten fakt świadczy o braku powagi tej firmy. Nie polecam i przestrzegam innych aby unikali tego nieuczciwego sprzedawcy.