Bogdał Tomasz PHU Bato

Akcesoria drzwiowe, panele i parapety

Drzwi
ul. Konarskiego 3, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
517 834 454
Adres korespondencyjny
ul. Konarskiego 3, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma działa od 2010 roku. Założycielem jest Tomasz Bogdał. Siedziba znajduje się w Jędrzejowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów drzwiowych, paneli i parapetów wysokiej jakości.
Produkty i usługi
Nasza firma funkcjonuje od 2010 roku i od tamtej pory oferuje swoim klientom wysokiej jakości akcesoria drzwiowe. W ofercie mamy solidną, efektownie wykonaną stolarkę otworową. Nasz sklep internetowy proponuje także drzwi wewnętrzne, wejściowe i zewnętrze. Mamy także klamki i zamki. Uzupełnieniem oferty są panele podłogowe takich firm, jak Kronopol czy Tarkett. Są odporne na ścieranie i zarysowanie, są bardzo estetyczne, a ich wykonanie jest wysokiej jakości.

W naszym asortymencie znajdą Państwo także takie produkty, jak między innymi:
Boazeria,
- okucia meblowe,
- parapety,
- kłódki,
- klamki,
- zamki,
- panele ścienne,
- schody,
- bramy garażowe,
- bramy rolowane.

Cały czas poszerzamy naszą ofertę nowymi produktami. Każdy z nich pochodzi od sprawdzonego producenta, dlatego też ich jakość i funkcjonalność stoją na najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra czeka na Państwa, jest gotowa pomóc i doradzić w wyborze odpowiedniego produktu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Jędrzejowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Właścicielem jest Tomasz Bogdał. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń