Restauracja "Gracja" Jolanta Szczepańczyk

Dobre jedzenie, pyszne desery i napoje, wyśmienita kawa.

ul. Okrzei 49b, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(41) 386 29 14
Adres korespondencyjny
ul. Okrzei 49b, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Catering jak i obsługa imprez firmowych, uroczyste bankiety, przyjęcia firmowe, przyjęcia rodzinne. Znakomite dania obiadowe, tradycyjna kuchnia polska. Catering i organizacja imprez okolicznościowych.
Produkty i usługi
Urokliwe miejsce z miłą obsługą na najwyższym poziomie, bogate menu zawierające doskonałe potrawy sprawia, że wizyta w naszej restauracji będzie niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy również kompleksową obsługę wesel jak i innych imprez okolicznościowych włączając też catering.

Restauracja Gracja proponuje klientom bogatą ofertę smacznych dań obiadowych i kolacyjnych. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjały kuchni polskiej. Dania przygotowane przez doświadczonych kucharzy i wykonane według sprawdzonych przepisów.

Niezwykle smaczna i zdrowa kuchnia, profesjonalna obsługa i i klimatyczny wystrój lokalu, zapewniły nam pozycję lidera w branży gastronomicznej i pozytywną opinię. Organizacja ogromnej liczby mniejszych i większych imprez (bankiety, przyjęcia), od kameralnych po masowe imprezy plenerowe (catering), pozwoliły nam dotrzeć do rzeszy klientów, którzy chętnie do nas wracają i korzystają z naszych usług gastronomicznych.
Marki i specjalizacje
Catering jak i obsługa imprez firmowych, uroczyste bankiety, przyjęcia firmowe, przyjęcia rodzinne, szwedzki stół. Dowóz na terenie Jędrzejowa gratis.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń