PPHU Dawpol Dawid Dąbrowski

Atestowana odzież i artykuły BHP - szybka dostawa

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Przemysłowa 2a/3, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PPHU Dawpol Dawid Dąbrowski
ul. Przemysłowa 2a/3, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
NIP
6562335111
Telefon
PPHU Dawpol Dawid Dąbrowski

Informacje

Opis działalności firmy PPHU Dawpol Dawid Dąbrowski w Jędrzejów
Dawpol to hurtowy i detaliczny dystrybutor odzieży oraz artykułów BHP. Zaopatruje w niezbędne wyposażenie przedsiębiorstwa i zakłady pracy różnych branż. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem własnego sklepu internetowego dawpol-bhp.pl. Właścicielem firmy jest Dawid Dąbrowski.
Produkty i usługi
Odzież ochronna BHP jest wymaganym wyposażeniem każdego pracownika, które powinien mu zapewnić jego pracodawca. Powinna ona spełniać określone normy bezpieczeństwa potwierdzone odpowiednim certyfikatem bądź atestem. Aby zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości ubrania BHP, przedsiębiorcy mogą skorzystać z szerokiej oferty firmy Dawpol.

Znajdą tutaj między innymi odzież ochronną przeznaczoną dla pracowników branży spożywczej i gastronomicznej, przemysły ciężkiego i lekkiego, transportu, budownictwa, rolnictwa i pozostałych branż.

Wśród odzieży ochronnej BHP dostępne są również ubrania ostrzegawcze oraz ubrania przeznaczone do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych — niska temperatura, wysoka wilgotność.

W asortymencie firmy do odzieży ochronnej klienci dobrać mogą również:
- odzież roboczą i reklamową,
- obuwie ochronne,
- rękawice ochronne,
- artykuły ochronne,
- pozostałe artykuły BHP.

Dawpol ma w sprzedaży artykuły ochronne, do których zaliczają się ochronniki słuchu, ochronniki wzroku, ochronniki kolan i stawów oraz środki ochrony głowy, głównie hełmy i kaski. Do nich klienci mogą dokupić dodatkowe akcesoria, które poprawią komfort korzystania z nich, np. wygodne paski podbródkowe do hełmów, paski do spodni roboczych itp.

Firma współpracuje z renomowanymi producentami odzieży i artykułów BHP. Dzięki temu może oferować nowoczesne i atestowane produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach, a dzięki wysokiej wytrzymałości będą służyły pracownikom znacznie dłużej niż wyroby budżetowe.

Osoby zainteresowane szczegółami proszone są o kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Pełna oferta dostępna jest na stronie sklepu internetowego.
Zasięg działania
Firma PPHU Dawpol Dawid Dąbrowski z lokalizacji: Jędrzejów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń