P.U.H. Jacek Jopek w Panoramie Firm

P.U.H. Jacek Jopek

Usługi transportowe w Jędrzejowie

ul. Słodowa 8
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
Informacje

Opis działalności

Nasza firma transportowa GreenLine świadczy swoje usługi na terenie gminy Jędrzejów i w całym województwie świętokrzyskim. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przewoźnikiem, oferującym transport osobowy z dojazdem w najbardziej oddalone miejsca. Sprawdzamy się jako wynajem busów w ramach wycieczek szkolnych, wesel, komunii, urodzin i pozostałych imprez okolicznościowych. Wynajem busów i autokarów. Transport krajowy i zagraniczny.

O nas

Prowadzimy wynajem autokarów na terenie kraju, oraz za granicę. Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści, zapewniający pasażerom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Posiadamy nowoczesne, klimatyzowane pojazdy, zdolne pokonać najdalsze odległości. Dzięki nam nie tylko zaoszczędzą Państwo na organizowaniu transportu na organizowaną imprezę, ale również nie będę musieli się martwić o powrót gości do domu. W przypadku szkół, firm i innych grup zorganizowanych dołożymy wszelkich starań, by każda wycieczka była jak najbardziej udana.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych!

Produkty i usługi

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi przewoźnicze na terenie kraju. Wycieczki, transfery, przewozy na targi, pielgrzymki, wyjazdy na koncerty, imprezy sportowe, imprezy okolicznościowe i rodzinne, śluby, wesela.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Częstochowa, Włoszczowa, Olkusz, Pińczów, Końskie, Kielce, Zawiercie, Proszowice, Miechów, Jędrzejów
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
marek kielce
2016-05-09
Polecam tą firmę. Nie mam żadnych uwag, bardo profesjonalni.
przewozy autokarowe, usługi przewoźnicze, wycieczki, transport autokarem, transport osób, przewóz osób, autokar na wesele, autokar na pielgrzymki, przejazdy, wycieczki autokarowe, autokar, bus, wynajem busu, wynajem autobusów i busów z klimatyzacją, usługi transportowe osób autokarami i busami, transport osób autobusem, przewozy, przewoz osob, przewóz osob, przewozy busem, przewozy osobowe, przewozy zagraniczne, przewozy autobusowe, przewozy miedzynarodowe, przewozy międzynarodowe, przewozy prywatne osób, przewozy autokarowe krajowe, przewozy busami, przewozy regionalne, przewozy zagranicę, przewóz osób transport, przewozy turystyczne, autokary busy przewozy, przewozy na lotnisko, przewozy osobowe bus, międzynarodowe przewozy, przewozy szkolne, tanie przewozy, przewozy pracowników, przewozy krajowe i zagranicę, przewozy autokarami zagranicę, przewóz osób busy transport, krajowe i zagraniczne przewozy autokarowe, wynajem autokaru, autokar wynajem, autokary do wynajęcia, wycieczki autobus, wynajem autobusu wycieczka szkolna, autobus wynajem dla szkół, wycieczki autokar wynajem, busy do wynajęcia, autobus wycieczki wynajem, wynajem autokarów i busów, polecana firma, polecana firma od przewozu osób, jopek, jacek jopek, jacek jopek autokary, jopek autokary, autokary wynajem, przewozy autokarem, zielone szkoły autobus wynajem, stypy przewóz osób, przewóz osób na pogrzeb, pogrzeb przewóz osób, wynajem busów, autobusy tel wynajem, autokar do wynajęcia, wynajem autobusów z kierowcą, wynajem autobusow z kierowca, wyjazdy na koncerty, przewóz osób na lotnisko, tani transport osób, wynajem busa na ślub, wynajem autokaru na slub, wynajem autokaru na ślub, transport osób na wyjazdy integracyjne, obsługa transportu osób, przewóz osób na wesele, przewoz osob na wesele, wynajem busów na wesela, wynajem busow na wesela, dowóz pracowników do pracy, dowoz pracownikow, dowoz pracownikow do pracy, przewóz osobowy

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Słodowa 8
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie