Andrzej Niziołek Firma Usługowo-Budowlana "An Bud"

Profesjonalizm, solidność, perfekcja i najwyższa jakość usług. Zapraszamy.

ul. Zielona 11, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
782 524 999
Adres korespondencyjny
ul. Zielona 11, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
An-Bud jest firmą budowlaną stworzoną przez ludzi z pasją i imponujacym doświadczeniem w branży.
Produkty i usługi
AN-BUD jest firmą stworzoną wiele lat temu przez ludzi z pasją i godnym pozazdroszczenia doświadczeniem w branży jak również imponującą wiedzą która w budownictwie jest priorytetem w działaniu. Od samego poczatku wychodziliśmy z założenia że tylko rzetelne i solidne świadczenie usług idące w parze z profesjonalnym, fachowym doradztwem zapewni nam stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku która rzeczywiście w chwili obecnej jest naszym powodem do dumy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Jesteśmy firmą która od samego początku istnienia dąży do momentu w którym ze spokojem będziemy mogli przyznać że osiągnęliśmy już wszystko. Kluczem do sukcesu w branży budowlanej jest profesjonalne i solidne wykonywanie usług. Staramy się aby każdy nasz klient przez cały okres współpracy z nami czuł się dobrze i wiedział że trafił do firmy budowlanej innej niż większość firm na rynku.

Wachlarz naszych usług:

* Wykańczanie wnętrz
* Instalacje elektryczne
* Usługi hydrauliczne
* Instalacje wodno-kanalizacyjne
* Układanie glazury
* Układanie terakoty
* Podwieszane sufity
* Wznoszenie budynków
* Budowa domów
* Inwestycje budowlane
* Płyty kartonowo - gipsowe
* Stawianie ścianek działowych
* Usługi wykończeniowe
* Biały montaż
* Montaż drzwi
* Montaż okien
* Montaż grzejników
* Układanie podłóg
* Kładzenie paneli
* Układanie kafli
* Podłączanie instalacji
* Malowanie
* Szpachlowanie
* Hydraulika
* Remonty

budowa domu, budowa domów, stawianie domów, wykańczanie wnętrz, wykańczanie pod klucz, remonty, usługi budowlane, tynkowanie, murowanie, usługi murarskie, murarz, ocieplanie budynków, izolacje, układanie kostki brukowej, malowanie, wykańczanie domów, naprawa izolacji, wykańczanie mieszkań, układanie płytek, wznoszenie budynków, firma budowlana, firmy budowlane
Marki i specjalizacje
remonty, prace remontowe, prace budowlane, wykończenia pomieszczeń, firma remontowa, malowanie, szpachlowanie, karton gipsy, kafelki, układanie glazury, układanie terakoty, remont mieszkania, remont biura, remont domu, remont kuchni, remont łazienki, wykończenia wnętrz, wykończenia stanów surowych, wykańczanie wnętrz, wykańczanie stanów surowych, wykańczanie domów, wykańczanie pomieszczeń gospodarczych, instalacje elektryczne, instalacje elektryczne, budowa budynków gospodarczych, malowanie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Z
O
Klienta z okolic Jędrzejowa
Pan Andrzej jest profesjonalistą w każdym rozumieniu tego słowa. Wiesza jaką dysponuje i to co potrafi zrobić jego firma powinny być przykładem dla innych firm wykończeniowych.