Kamarbud S.C. Domy kanadyjskie Marcin Woźniak Karol Piotrowski

Budowa domów szkieletowych

Budowa i wykończenia pod klucz
28-300 Mnichów 119B świętokrzyskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 855 457
605855457
Kamarbud S.C. Domy kanadyjskie Marcin Woźniak Karol Piotrowski

Informacje

Opis działalności
Firma KAMARBUD prowadzona przez Marcina Wożniaka i Karola Piotrowskiego, działa na rynku od 2010 roku. Siedziba naszej działalności znajduje się w Mnichowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się budową domów kanadyjskich.
Produkty i usługi
Dom jest dla wielu osób dużym marzeniem, które chcą szybko zrealizować. Nasza firma chętnie pomorze Państwu w budowie całorocznego domu marzeń lub też domku letniskowego. Nasze innowacyjne technologi budowy domów pozwalają na znacznie mniejsze koszty budowy.

Budowana przez nas domy kanadyjskie są budowane w dużej mierze z drewna. Wznoszone są przy pomocy gotowych elementów konstrukcyjnych nawet pięć razy szybciej niż tradycyjne obiekty mieszkalne. Wykorzystywane przez nas technologie zabezpieczają budynki przed ogniem oraz owadami, nie oddziaływając przy tym na środowisko. Proponujemy Państwu budowę domów szkieletowych pod klucz, dzięki temu właściciele po zakończeniu naszych prac mogą się wprowadzić.

Nasza oferta obejmująca usługi budowlano-wykończeniowe zawiera między innymi:

- fundamenty,
- stawianie ścian,
- prace dekarskie,
- montaż stolarki okiennej,
- montaż stolarki drzwiowej,
- docieplanie domów,
- montaż instalacji elektrycznych,
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- montaż centralnego ogrzewania.

Wykwalifikowana ekipa naszej firmy w zakresie wykończenia wnętrz zajmuje się szpachlowaniem ścian i sufitów, malowaniem, kafelkowaniem, a takżeukładaniem paneli podłogowych i białym montażem. Na życzenie Klientów wydzielimy również pomieszczenia w budynku płytami kartonowo-gipsowymi. Co więcej, zajmiemy się budową tarasu drewnianego lub betonowego, który będzie uzupełnieniem całego domu.

Ponadto zajmiemy się remontami i rozbudową domów drewnianych. Proponujemy Klientom innowacyjne rozwiązania, np. wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła, montaż kolektorów słonecznych, kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza czy okna z pakietem trzyszybowym.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z firmą KAMARBUDz Mnichowa.
Certyfikaty
I miejsce i uzyskanie tytułu – Najlepsza Fachowa Ekipa 2007 w Województwie Świętokrzyskim Kielce 26 sierpień 2007II miejsce i uzyskanie tytułu Najlepsza Fachowa Ekipa Zorganizowana przez Hitach Power Tools Polska 22 wrzesień 2007.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń