Kamarbud S.C. Domy kanadyjskie Marcin Woźniak Karol Piotrowski

Budowa domów w systemie kanadyjskim

Producenci domów drewnianych
28-300 Mnichów 119B świętokrzyskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
605 855 457
605855457
Kamarbud S.C. Domy kanadyjskie Marcin Woźniak Karol Piotrowski

Informacje

Opis działalności
KAMARBUD to firma, której właścicielami są Marcin Woźniak oraz Karol Piotrowski. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Mnichowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Na rynku działamy od 2010 roku, zajmując się realizacjami własnych projektów domów kanadyjskich.
Produkty i usługi
Budowa domu często trwa wiele lat, a nowi właściciele nie mogą szybko wprowadzić się do upragnionego miejsca, dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaoferować Państwu budowę domów kanadyjskich.

Domy kanadyjskie budowane są nawet do pięciu razy szybciej niż budynek powstały z cegły, betony i pustaków. Dobrze zbudowany dom drewniany może być tak cichy, jak każdy inny zrobiony z cięższych materiałów.

Oferta naszej firmy zawiera usługi budowlano-wykończeniowe, takie jak:

- fundamenty,
- stawianie ścian,
- prace dekarskie,
- montaż stolarki okiennej,
- montaż stolarki drzwiowej,
- docieplanie domów,
- montaż instalacji elektrycznych,
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- montaż centralnego ogrzewania.

Poza całorocznymi domami proponujemy również domki letniskowe parterowe lub piętrowe. Dużym atutem domów, które budujemy, jest łatwość w ogrzaniu. Stosowana w naszej firmie technologia budowy domów szkieletowych daje wiele możliwość. Budynki, jakie powstają na Państwa życzenie, są komfortowe, funkcjonalne, a także wyjątkowo estetyczne. Co więcej, domy kanadyjskie są energooszczędne oraz ekologiczne.

Trwałość domów szkieletowych jest taka sama jak domów wybudowanych metodą tradycyjną. Dzięki nowoczesnym technologom oraz nieustannym poszerzaniu swojej wiedzy mamy pewność, że Państwa wymarzony dom będzie schronieniem dla wielu pokoleń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą KAMARBUD z Mnichowa.
Certyfikaty
I miejsce i uzyskanie tytułu – Najlepsza Fachowa Ekipa 2007 w Województwie Świętokrzyskim Kielce 26 sierpień 2007II miejsce i uzyskanie tytułu Najlepsza Fachowa Ekipa Zorganizowana przez Hitach Power Tools Polska 22 wrzesień 2007.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
Norbert
Dom, jaki zbudowała dla nas firma KAMARBUD jest spełnieniem naszych marzeń! Piękne wykończenie i zadbanie o każdy detal skradło nasze serca, serdecznie polecamy!
M
M
Michal marosz
Budowa naszego domu letniskowego przebiega sprawnie i bez żadnych komplikacji. Z całego serca polecamy tę firmę.

Słowa kluczowe