Maciej Małek Trans-Kop

Usługi sprzętem budowlanym

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Jędrzejowska 17/2, 28-363 Oksa świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
697 524 600
Maciej Małek Trans-Kop

Informacje

Opis działalności
Trans-Kop to przedsiębiorstwo prowadzone przez Macieja Małka. Siedziba firmy znajduje się w Oksie w województwie świętokrzyskim. Zakład specjalizuje się w realizowaniu robót ziemnych.
Produkty i usługi
W pracach ziemnych ważne jest terminowe wywiązanie się z zamówienia. Wykonanie zlecenia na czas jest fundamentem do dalszych działań związanych z rozpoczęciem budowy. Wybierając firmę Trans-Kop mają Państwo gwarancję, że prace odbędą się bez zakłóceń, w krótkim czasie. Pozwalają na to specjalistyczne maszyny oraz wykwalifikowani fachowcy.

Każdy z pracowników, przed przystąpieniem do robót odbywa szkolenie i zdaje niezbędne testy. Zapewnia to rzetelne wykonanie powierzonego zadania. Firma w swojej ofercie może zaproponować Państwu usługi koparką, minikoparką i wywrotką. Zakład bez problemu zniweluje teren, wyburzy budynek, czy wybuduje staw.

Oprócz tego, w ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo takie usługi jak:

- wywóz gruzu,
- kruszenie gruzu,
- transport materiałów sypkich,
- wykopy pod fundamenty,
- rozbiórki mostów,
- korytowanie,
- demontaż instalacji.

Korzystając z usług firmy, mają Państwo możliwość wynajęcia jej sprzętu. Minikoparki i koparki znajdujące się w wyposażeniu zakładu pochodzą od znanych i renomowanych producentów sprzętu budowlanego. Maszyny na bieżąco poddawane są diagnostyce i ewentualnym naprawom.

Zachęcamy do skontaktowania się z firmą Trans-Kop lub odwiedzenia jej siedziby w Oksie. Pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
opatowski, staszowski, włoszczowski, skarżyski, ostrowiecki, pińczowski, konecki, kielecki, jędrzejowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe