Piekaj Stanisław. Tartak, tarcica, więźba dachowa

Dostarczymy na budowę kompletny dach, więźbę i pokrycie dachu

Tartaki
28-366 Zakrucze 7 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piekaj Stanisław. Tartak, tarcica, więźba dachowa

Informacje

Opis działalności
Nasz Tartak znajduje się w miejscowości Zakrucze w województwie świętokrzyskim i działa tam już od 1947 roku. Właścicielem jest Stanisław Piekaj. Oferujemy między innymi materiały budowlane wykorzystywane w budowach konstrukcji drewnianych i nie tylko.
Produkty i usługi
Nasz tartak prowadzony jest przez naszą rodzinę od pokoleń — mamy dlatego bogate doświadczenie w usługach tartacznych, w produkcji więźby dachowej i wszelkich zamówień związanych z budową domów i zapotrzebowaniem klientów.

Oferowane przez nas produkty to między innymi:

- deski,
- deski elewacyjne,
- krokwie,
- drewno budowlane,
- tarcica sucha,
- podbitki,
- deski szalunkowe itp.

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy swoja działalność o branżę sprzedaży wszelkich pokryć dachowych począwszy od blachodachówki i dachówki ceramiczne, przez gonty, blachę na rąbek stojący i membrany dachowe, po okna dachowe, wkręty dachowe, gwoździe, wentylacje dachowe, gąsiory, oraz pełny asortyment, którego nie wymieniliśmy.

Połączenie tych dwóch spokrewnionych branż daje nam możliwość dostarczyć klientowi cały dach — więźbę dachową plus pokrycie dachowe z pełnym potrzebnym asortymentem.

Zapraszamy więc Państwa do Nas — wycenimy dach na poziomie projektu. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy dla klientów indywidualnych, jak i również dla firm, deweloperów, instytucji państwowych. Pełną ofertę można uzyskać na naszej stronie internetowej lub podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, jędrzejowski, Kielce, konecki, miechowski, pińczowski, skarżyski, szydłowiecki, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń