Aku-Plus Centrum Akumulatorowe Agnieszka Kwiecień

Akumulatory i baterie
ul. 1 Maja 14, 28-500 Kazimierza Wielka świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Telefon
692 293 200

Informacje

Firma Aku-Plus Centrum Akumulatorowe Agnieszka Kwiecień z siedzibą w miejscowości Kazimierza Wielka świadczy swoje usługi w branży Akumulatory i baterie.
Pracownicy Aku-Plus Centrum Akumulatorowe Agnieszka Kwiecień udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@akuplus.pl lub telefon: 692 293 200
Siedziba firmy Aku-Plus Centrum Akumulatorowe Agnieszka Kwiecień znajduje się pod adresem 28-500 Kazimierza Wielka ul. 1 Maja 14,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Aku-Plus Centrum Akumulatorowe Agnieszka Kwiecień znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
TomekP
Super ceny i naprawdę fajna atmosfera, bez naciągania można się dużo dowiedzieć. Miałem wymienić akumulator, a okazało się, że do zimy jeszcze wytrzyma:)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.