Bartłomiej Mrożek

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Żeromskiego 48, 26-010 Święta Katarzyna świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
660 958 061
Adres korespondencyjny
ul. Żeromskiego 48, 26-010 Święta Katarzyna świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Bartłomiej Mrożek i prowadzę firmę, w ramach której świadczę usługi transportowe. Posiadam doświadczenie w branży taksówkarskiej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kieruję do klientów prywatnych, a także właścicieli przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Zakres moich obowiązków obejmuje transport osób, transport z lotniska, transport z dworca, przewóz turystów, a także pasażerów. Dodatkowo zapewniam przewóz do hotelu, przewóz do baz noclegowych, przewóz na początek ikoniec szlaku turystycznego, a także przewóz na targi i konferencje. Istnieje możliwość zamówienia kursu na konkretną datę, a także zamówienia kursu nocnego po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dodatkowo oferuję wykonawstwo zakupów na telefon. Jest to idealne rozwiązanie dla osób schorowanych i osób, które mają małe dzieci i nie mają możliwości wyjścia z domu w każdej chwili.

Ponadto zapewniam obsługę wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak śluby, komunie czy chrzciny. W tym zakresie zapewniam dowóz i odbiór z miejsca imprezy. Dysponuję samochodem typu VAN, co pozwala mi na przewóz do 6-ciu osób jednorazowo. Dbam o bezpieczeństwo swoich klientów,dlatego samochód jest systematycznie poddawany diagnostyce komputerowej. Wówczas mechanicy mogą znaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Transport można zamówić telefonicznie, a także poprzez SMS. Zapewniam również stałą opłatę początkową. Znam miasto bardzo dobrze, dlatego klientom mogę zapewnić jak najkrótsze trasy, co pozwala na sprawne dotarcie pod wskazany adres przez klientów.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantuję terminowość i rzetelność. Zależy mi na Państwa zadowoleniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług mojej firmy przewozowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń