Gabinet Lekarski Bicom Lek. Med. Mariusz Bondarenko

Zapraszamy na rehabilitację

Rehabilitacja
26-010 Święta Katarzyna 6 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Lekarski Bicom Lek. Med. Mariusz Bondarenko
26-010 Święta Katarzyna 6 świętokrzyskie
Telefon
Gabinet Lekarski Bicom Lek. Med. Mariusz Bondarenko

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet Lekarski Bicom Lek. Med. Mariusz Bondarenko w Święta Katarzyna
W 1994 roku otworzyliśmy Gabinet Lekarski Bicom. Umiejscowieni jesteśmy w Puławach, na terenie województwa lubelskiego. Właściciele to Mariusz Bondarenko.
Produkty i usługi
W ofercie naszej przychodni mamy wiele potrzebnych usług. W tym są to usługi rehabilitacyjne. Zatrudniamy dobrze przygotowanych do pracy specjalistów. To wysoko wykwalifikowani fizjoterapeuci. Mają doświadczenie i wprawę w pracy z Pacjentami.

Proponujemy terapie manualne. Zapewniamy rehabilitację holistyczną, czyli taką, która obejmuje wszelkie aspekty rehabilitacji. Rehabilitujemy Pacjentów po urazach, po wypadkach oraz po ciężkich chorobach. Mamy rehabilitację wykonywaną w przypadku różnego rodzaju chorób związanych z układem ruchowym.

Poza tym proponujemy terapie różnego rodzaju. Przygotowaliśmy leczenie zespołów bólowych głowy, leczenie zespołów bólowych kręgosłupa. Proponujemy terapię antynikotynową, która wspomaga proces rzucania palenia.

Oferujemy również terapię biorezonansem. Wprowadzili w naszej przychodni także testy alergiczne nieinwazyjne. Wykrywamy alergie na zimno i na słońce.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Bicom
Zasięg działania
Firma Gabinet Lekarski Bicom Lek. Med. Mariusz Bondarenko z lokalizacji: Święta Katarzyna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, garwoliński, Kielce, kielecki, puławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń