Bocheniec Ewa, Piotr. Gospodarstwo ogrodnicze.

Rośliny, nasiona i cebulki
26-001 Brzezinki 31A świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bocheniec Ewa, Piotr. Gospodarstwo ogrodnicze.

Informacje

Opis działalności
W ciepłe i słoneczne dni takie miejsca jak ogród, balkon czy taras to swego rodzaju wybawienie. Dzięki nim nie musimy wychodzić z domów, by pobyć na świeżym powietrzu. Aby pobyt był przyjemny, należy również zadbać o estetykę. Fajnie, kiedy ogród lub balkon przepełniony jest kwiatami i dekoracjami. Tworzy się wtedy niezapomniany klimat.
Produkty i usługi
W naszym Gospodarstwie ogrodnicze znaleźć można wszystko, co to tylko potrzebne jest do ogrodów i na balkony. Zlokalizowani jesteśmy w Brzezinkach, na terenie powiatu kieleckiego. Właścicielami są Ewa i Piotr Bocheniec.

Super wygląda połączenie ogrodu z naturalnymi ozdobami. Z doświadczenia wiemy, że wiele dodatków z plastiku czy metalu psuje nastrój przyrody, która nas otacza. W ogrodach najlepiej skorzystać z przedmiotów wykonanych z naturalnych materiałów. Podkreślimy wówczas swojskość ogrodu i balkonu.

Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż takich produktów jak:

• kwiaty ogrodowe,
• kwiaty balkonowe,
• ozdobne skrzynie drewniane do ogrodu,
• podłoże do kwiatów,
• koszyki drewniane.

W asortymencie mamy piękne i odporne gatunki kwiatów. Na pewno niczego nie stracą z urody przez cały długi sezon, a ich różnorodność zawsze zadziwia naszych Klientów. Poza tym sprzedajemy najlepszej jakości ziemię i odżywki do roślin przeznaczonych do ogrodów i w donice.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie, Kielce, kielecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń